Company of Heroes 3

2023

Company of Heroes 3 se zaměří na okupovanou Itálii a dynamickou mapu

Právě byl oznámen třetí díl válečné real-time strategie Company of Heroes. Studio Relic slibuje novou generaci zážitku. Na co se nový díl zaměří a co vše nabídne?

Company of Heroes 3 představuje hlavní prvky

V rámci Gamescomu byl zveřejněn nový trailer, který představuje hlavní prvky Company of Heroes 3. Fanoušci real-time strategie se mohou těšit na spoustu zajímavého obsahu i české titulky.

Pro všechny hráče se otevírá pre-alfa verze Company of Heroes 3

Každý, kdo máte zájem, tak se může zúčastnit testu pre-alfa verze Company of Heroes 3. Studiu Relic Entertainment záleží na zpětné vazbě od hráčů. Z toho důvodu vývojáři vyzvali všechny zájemce.

První hlubší pohled na Company of Heroes 3

V prvním videu ze série vývojářských deníčku se ukazuje hratelnost a tvůrci mluví o spolupráci s fanoušky. Deset z nich bylo pozváno do studia, aby se podělilo o své návrhy pro Company of Heroes 3.

Válečné manévry v Company of Heroes 3 letos nebudou

S příchodem herních žní (nejdůležitějších měsíců v roce) bohužel nekončí odklady. K mnoha titulům, které měly původně vyjít v letošním roce, se dnes přidává Company of Heroes 3.

Větší důraz na autentičnost v Company of Heroes 3

Po dvouměsíční pauze byl zveřejněn nový deníček z vývoje Company of Heroes 3. Vývojáři z Relic Entertainment se tentokrát zaměřili na autentickou stránku hry. Video má české titulky.

Company of Heroes 3 ukazuje nový systém ničení budov a vylepšený boj

Studio Relic nás opět zve do zákulisí vývoje Company of Heroes 3 prostřednictvím deníčku. Dnes se zaměřilo na různorodá prostředí a spolupráci s komunitou. Obě videa mají české titulky.

O zcela nové úrovni destrukce v Company of Heroes 3

V nejnovějším vývojářském deníčku se Relic věnuje zbrusu novému systému destrukce v real-time strategii Company of Heroes 3. Ten umožní zbořit zvonice, rozbíjet budovy a dramaticky měnit krajinu.

Tvrdé boje při severoafrické operaci v Company of Heroes 3

Druhoválečná strategie Company of Heroes 3 se pořádně odhalila. Dozvěděli jsme se nejen datum vydání, ale také se seznamujeme s druhou kampaní. Ta je zaměřena více na příběh.

Detailní pohled na mapu kampaně a možnosti v Company of Heroes 3

V téměř pětiminutovém videu tvůrci ze studia Relic ukazují podrobněji mapu kampaně válečné strategie Company of Heroes 3. Válečné dějiště se přesouvá do prostředí Středozemního moře.

Poznáte strategii podle obrázku? Další fotokvíz je tady!

Existuje jich celá škála. Real-timové, tahové, 4X nebo budovatelské. Alespoň jednu z nich jsme hráli všichni a další desítky jich známe. Dokážete však podle fotografie poznat všechny?

90VTEŘIN Epizoda S7E72

Další světový herní rekord?!

Videohry opět trhají rekordy a dostávají se do Guinessovy knihy rekordů. Overwatch 2 zase mění hratelnost postav a Bethesda možná chystá třetího Wolfensteina. A my zase další epizodu 90VTEŘIN.

Video v češtině přibližuje dynamickou mapu kampaně v Company of Heroes 3

Kampaň real-time strategie Company of Heroes 3 se v podstatě odehrává na jedné velké mapě. Na té mohou hráči bojovat, prorážet nepřátelské zásobovací linie a dobývat cíle.