Zobrazit vše ve dne 13. 7. 2022

10 nejbláznivějších kroků CD Projektu RED

Studio CD Projekt RED slaví 20 let od svého založení, a tak si při této příležitosti připomínáme 10 nejšílenějších nebo nejpozoruhodnějších kroků, jaké tvůrčí celek za tu dobu učinil.

Éra Aztéků nebo Bagdád? Insideři se neshodnou nad dalším Assassin’s Creed

Kam se podíváme příště? Podle nových spekulací se podíváme do éry Aztéků, kteří obývali území dnešního Mexika mezi lety 1300 a 1521. Renomovanější zdroj ovšem uvádí Bagdád.

Dražší PS Plus v červenci nabobtná o další zajímavé hry

Kyberpankové kočičí dobrodružství v čerstvé novince Stray doplní další dva tituly, několik dalších dílů Assassin’s Creed, Tlapková patrola i dvakrát Saints Row. Dorazí i klasiky z PSP.

Série Metal Gear slaví 35. narozeniny. Starší díly se vrátí do prodeje

Série Metal Gear dnes slaví 35. narozeniny od vydání prvního dílu. Při té příležitosti společnost Konami oznámila, že se chystá znovu prodávat starší díly této známé značky.

Bayonetta 3 potěší majitele Switche na podzim

Datum vydání doprovází delší gameplay trailer a zajímavé detaily. Čarodějka Umbra nebude jedinou hratelnou postavou v Bayonettě 3. Na řadu se dostane i tajemné Violeta.

Ve Way of the Hunter budete lovit zvěř i v Transylvánii

Ve hře Way of the Hunter na hráče čekají dvě rozsáhlá lovecká území s otevřeným světem. Konečně víme, že jedním územím je rumunská Transylvánie s nádhernými horami.

Tvrdé boje při severoafrické operaci v Company of Heroes 3

Druhoválečná strategie Company of Heroes 3 se pořádně odhalila. Dozvěděli jsme se nejen datum vydání, ale také se seznamujeme s druhou kampaní. Ta je zaměřena více na příběh.

Live service hra v kvalitě PlayStationu je cílem Jade Raymondové

Společnost Sony dokončila akvizici studia Haven, která byla oznámena letos v březnu. U té příležitosti jsme se dozvěděli, že se tým pod vedením zkušené Jade Raymondové hezky rozrůstá.

Seriál Království zombie od Netflixu se stává akčním RPG

Hity Netflixu se postupně dostávají do videoherního světa. Populární a oblíbený korejský série Království zombie (anglicky Kingdom) čeká adaptace v podobě akčního RPG pro PC a mobily.

Příběh u Fable má na starost zkušená scenáristka

Restart Fable, na kterém pracuje nový tým ve studiu Playground Games (série Forza Horizon), má staronovou posilu. Povýšena byla Anna Megillová, oceňovaná scenáristka a designérka příběhů.