Zobrazit vše ve dne 30. 11. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E90

Farming Simulator zašlapal Battlefield 2042

Syberia se těsně před vydáním ještě ukazuje, Cyberpunk se odkládá a v Sea of Thieves budeme nově zakopávat poklady. Začíná 90VTEŘIN!

Patch opravuje více než sto chyb a přináší nové funkce do GTA Trilogy

Studia Rockstar Games a Grove Street Games vydala další aktualizaci pro remasterovanou trilogii Grand Theft Auto ve verzích pro PC, PlayStation a Xbox (o Switchi se nezmiňují).

Už žádné odklady, Dying Light 2 je dokončeno dva měsíce před vydáním

Dlouhé čekání na Dying Light 2: Stay Human už nebude prodlužováno. Fanoušci zombie akce s parkourem si mohou bez obav do kalendáře poznamenat, že hra vyjde v únoru.

Halo Infinite ve startovním traileru

Největší dobrodružství Master Chiefa se blíží. Neohrožený hrdina se musí v Halo Infinite postavit nejmocnějšímu nepříteli, kterému kdy čelil, a navrátit lidstvu naději.

Starfield a jeho svět spoléhá na vědu i znalosti vývojářů

Nový vývojářský deník odhaluje další koncepty z vývoje vesmírného RPG od Bethesdy Game Studios a přibližuje myšlenkové pochody samotných tvůrců. I díky jejich zkušenostem vzniká nový herní svět.

Charitativní DLC pro Armu 3 je nyní k dostání zdarma

Díky prodejům speciálního přídavku Art of War se vývojářům podařilo vybrat 155,783 dolarů. Celá tato částka poputuje po zdanění na konto Mezinárodního výboru Červeného kříže.

Patnáctiminutové video ukazuje adventuru Syberia: The World Before

Těsně před vydáním máme možnost se detailně podívat na adventuru Syberia: The World Before. Společnost Microids zveřejnila patnáctiminutový gameplay trailer, který ukazuje obě hrdinky.

Vychází vylepšená verze Oddworld: Soulstorm s podivnou exkluzivitou

Po více než půl roce se studio vrací z hlubin opravování chyb a přináší novou vylepšenou verzi Oddworld: Soulstorm. Má to ovšem jeden velký háček, nový obsah je rozdělen mezi platformy.

Vrátí Ubisoft své hry na Steam? Objevuje se první náznak

Ubisoft v roce 2019 přestal všechny své nové hry přidávat na Steam. Místo největší počítačové platformy se rozhodl vsadit na svůj Uplay (dnes Ubisoft Connect) a Epic Games Store.

Cyberpunk 2077: Nové informace o velké aktualizaci a next-gen verzi

Další velká aktualizace Cyberpunku 2077 doprovodí vydání next-gen upgradu. Nadále se také počítá s placenou expanzí a s multiplayerovými prvky, které se objeví v sérii Cyberpunk i Zaklínač.

Pro všechny hráče se otevírá pre-alfa verze Company of Heroes 3

Každý, kdo máte zájem, tak se může zúčastnit testu pre-alfa verze Company of Heroes 3. Studiu Relic Entertainment záleží na zpětné vazbě od hráčů. Z toho důvodu vývojáři vyzvali všechny zájemce.

Do Sea of Thieves připlouvá pátá sezóna se zajímavými novinkami

Do pirátského dobrodružství Sea of Thieves tento týden připlouvá pátá sezóna. Studio Rare si pro své hráče připravilo významné aktualizace a žádané funkce společně s dalšími novinkami.

Sony ukončí online podporu dvou exkluzivit handheldu PS Vita

Dny handheldu PlayStation Vita, který se navzdory oblíbenosti svého předchůdce nedokázal dostatečně prosadit, jsou pomalu, ale jistě sečteny. Dochází k dalšímu konci online podpory her.