Zobrazit vše ve dne 22. 12. 2021

Faraon se vrací v remaku. Podívejte se na trailer pro Pharaoh: A New Era

Tak tohle je milé překvapení a skvělý vánoční dárek pro všechny příznivce budovatelských městských strategií. Ti jistě znají hru Pharaoh z roku 1999 a určitě jim neunikl připravovaný remake.

Jaké hry budou v lednu zdarma s PlayStation Plus?

Aktualizace: Spekulace se opět potvrdily. Článek jsme podle toho aktualizovali.

Představeni finalisté Steam Awards 2021. Jaké hry hráče nejvíce zaujaly?

Hráči rozhodli o nominacích na nejlepší hry letošního roku na platformě Steam. Společnost Valve u příležitosti dnes začínajících zimních slev představila finalisty.

Hry, počítače, konzole a mobily. Rok 2021 v číslech

Které platformy jsou úspěšné? Jak se dařilo celosvětovému videohernímu trhu? Které hry se nejvíce prodávaly? To vše a mnohem víc v přehledné prezentaci roku 2021. Podívejte se na zajímavá čísla.

Stále ještě sháníte dárek pro své okolí? Věnujte poukaz!

Kdo někdy sháněl dárky těsně před Vánoci, ví, o jak hororový zážitek může jít. Zboží na e-shopech jsou dávno nedostupné, pošta nestíhá...

Detailní pohled na mapu kampaně a možnosti v Company of Heroes 3

V téměř pětiminutovém videu tvůrci ze studia Relic ukazují podrobněji mapu kampaně válečné strategie Company of Heroes 3. Válečné dějiště se přesouvá do prostředí Středozemního moře.

Dying Light 2: Možnosti přizpůsobení a vánoční přání

Polské studio Techland se v nové epizodě svého pořadu o Dying Light 2 věnovalo nejen přístupnosti hry a popřálo hráčům veselé Vánoce a hodně štěstí a zdraví v novém roce.

Jakou hodnotu mají hry přidané v roce 2021 do Game Passu?

Služba Xbox Game Pass se každý měsíc rozrůstá o nové hry, včetně velkých a očekávaných titulů od studií Microsoftu – tady můžeme zmínit naposledy Forzu Horizon 5 a Halo Infinite.

Diablo 4 ukazuje dovednosti různých tříd hrdinů

S brzkým vydáním čtvrtého Diabla rozhodně nemůžeme počítat. To ale nebrání Blizzardu ve zveřejňování nových informací a gameplay záběrů. Ukazují dovednosti různých tříd hrdinů.

Nintendo varuje před možnými problémy se servery Switche o Vánocích

Japonská společnost preventivně upozorňuje, že by během vánočních svátků mohly nastat problémy se servery u Nintenda Switch. Co novým i stávajícím hráčům Nintendo radí?

90VTEŘIN Epizoda S7E96

Vyvrcholení roku je tady!

90VTEŘIN tento rok dospělo svého konce, jste tedy připraveni na poslední letošní zrychlenou dávku novinek? Doufám že ano!