8

Back 4 Blood

2021

Back 4 Blood je dobrou evolucí Left 4 Dead

Studio Turtle Rock se vrátilo ke své nejpopulárnější tvorbě a zkusilo udělat něco, co by se dalo považovat za evoluci slavného Left 4 Dead. Tenhle pokus se jim rozhodně povedl a přináší řadu novinek.

Důležité novinky pro Back 4 Blood, včetně offline kampaně

Turtle Rock Studios vylepší kampaň pro jednoho hráče, opraví chyby a problémy, posvítí si na vyváženost a přinese vánoční událost plnou zajímavostí, bonusů a skinů.

Back 4 Blood předčilo naše očekávání

Left 4 Dead je zpátky! Konečně! Jen teda s jiným jménem, na novém enginu a vlastně totálně jiné. Přesto při hraní budete mít pocit, že hrajete něco vámi známého. Beta Back 4 Blood nás doopravdy chytla

Místo Left 4 Dead 3 přichází Back 4 Blood

Back 4 Blood se dost podobná Left 4 Dead, což fanoušci této série jistě ocení, když na třetí díl čekají roky, ovšem Valve neumí počítat do tří. Čtyři hráči budou čelit bestiím.

Back 4 Blood: Nástupce Left 4 Dead s přehlídkou hrdinů a zombíků

Tvůrci oblíbené série Left 4 Dead se pochlubili novým trailerem z kooperativní first-person střílečky Back 4 Blood. Video odhaluje členy skupiny známé jako Cleaners i protivníky.

Back 4 Blood dává důraz na příběhovou znovuhratelnost

Vývojář akční kooperativní střílečky Back 4 Blood prozrazuje, jakým způsobem je koncipován příběh, jak přispívá ke znovuhratelnosti a jakým způsobem na sebe reagují postavy.

Tencent koupil vývojáře Back 4 Blood a Left 4 Dead

Vývojáři z Turtle Rock Studios, kteří v letošním roce vytvořili kooperativní zombie střílečku Back 4 Blood, se připojují k čínskému konglomerátu. Co mohou hráči očekávat?

Přichází Back 4 Blood od autorů skvělého Left 4 Dead

Kooperativní střílečka z pohledu první osoby inspirovaná hrou Left 4 Dead slibuje explozivní krveprolití a vybuchující monstra. Podívejte se na launch trailer a detaily.

Back 4 Blood od autorů Left 4 Dead se konečně pořádně ukázalo

Dlouhou dobu po oznámení se nám konečně naskytla šance vidět Back 4 Blood. Kooperativní střílečku od tvůrců Left 4 Dead ve stejném stylu. Nechybí ani gameplay záběry.

PvP režim Back 4 Blood kombinuje prvky survivalu

Konečně nám byl blíže představen PvP režim zombie řezničiny Back 4 Blood s názvem Swarm. Ten bude o něco komplikovanější, než se na první pohled zdá. Kombinuje hlavně prvky survivalu.

Back 4 Blood oslavuje a představuje první rozšíření

Kooperativní střílečka Back 4 Blood od tvůrců Left 4 Dead a nepovedeného Evolve zlákala 10 milionů hráčů. Během oslav bylo představeno první velké a důležité rozšíření. Co nabídne?

Připravte se na nové výzvy v Back 4 Blood

Tvůrci Left 4 Dead hráčům představují dva nové členy Cleaners, které v tomto rozšíření debutují Podívejte se na launch trailer a přečtěte si nové informace o DLC.

DLSS od Nvidie brzy překoná hranici 120 podporovaných titulů

Nově technologie Deep Learning Super Sampling od Nvidie pomůže s výkonem ve hrách jako Back 4 Blood, Bladur's Gate 3, Chivalry 2, Crysis Remastered Trilogy a dalších.

Back 4 Blood bez postupu v singleplayeru. Hráči kritizují a vývojáři reagují

V době, kdy pro vás připravujeme recenzi, vývojáři reagovali na jednu velkou výtku, kterou jim velké množství hráčů směřuje. Dá se s tím něco dělat, když je hra takto postavena?

Odhaleny první říjnové hry do Xbox Game Passu, včetně AAA titulů

Se začátkem nového měsíce přichází první část her, které rozšíří početný seznam titulů v Xbox Game Passu. Nechybí větší i menší tituly pro konzole Xbox, PC i cloud.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry října 2021

Začal podzim a s ním i nejdůležitější měsíce roku z pohledu vydávání her. Desátý měsíc aktuálního kalendářního roku nevypadá zle a přinese několik zajímavostí, které udělají hráčům radost.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 13. srpna

Dobré ráno. Back 4 Blood dokončeno. Herní puzzle. Architekt PS5 oceněn. Vyhozen vedoucí designér Apexu Legends. Mapa GTA 5 vytvořena na 3D tiskárně. Superman ve Fortnite. Záhadný projekt Cliffa.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 11. srpna

Krásné dobré ráno. Dnes pro vás mimo jiné máme XCOM s hrdiny Marvelu, posila pro nové Fable, Lionel Messi ve světě Super Maria, Microsoft na Gamescomu, počet hráčů v Hellblade: Senua’s Sacrifice.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 9. srpna

Dobré ráno. Další problém v Blizzardu, dokončen vývoj Psychonauts 2, PUBG mění název, čtyři legendární hry od EA zdarma, Skater XL s multiplayerem nebo o pokračování Hades.

Zombie střílečka Back 4 Blood se připravuje na veřejnou betu

Na veřejnou betu kooperativní zombie střílečky Back 4 Blood, která připomíná Left 4 Dead, láká nový gameplay trailer. Ukazuje intenzivní akci v kooperaci i PvP režimu.

Jakými přednostmi se pochlubí Back 4 Blood na počítačích?

Nejnovější trailer na kooperativní zombie střílečku Back 4 Blood se zaměřil na přednosti verze pro počítače. Co umožní? Funguje také jako lákadlo na testování beta verze.

E3 2021 bez Hogwarts Legacy, Suicide Squad a Gotham Knights?

Ačkoliv všechny tři hry vyjdou až někdy v průběhu příštího roku, tak to vypadá, že se jejich prezentací na letošní E3 nedočkáme. Alespoň tomu odpovídají dostupné informace.

Back 4 Blood slibuje, že každá hra bude úplně odlišná

Kooperační střílečka Back 4 Blood se představuje v novém traileru, ve kterém hraje hlavní roli nová karetní rogue-like mechanika. Ta by měla zaručit, že každá hra bude zcela originální.

Souhrn novinek z Future Games Show: Spring Showcase

Mezi ukázanými tituly najdeme například Arctic Awakening, více z Quantum Error, Oddworld: Soulstorm, Axiom Verge 2 a nechybí ani strategie Humankind nebo adventura Life is Strange: True Colors.