Zobrazit vše ve dne 16. 12. 2021

Charitativní herní stream Play2Help laďte už nyní

Přesně ve 20:00 si v kalendáři vyhraďte pár hodin pro pěknou porci zábavy, proběhne online gaming stream, který pořádá CZC a Mall TV pro nadační fond Zkruhu.

V jaké kvalitě rozběhne váš počítač hru Dying Light 2?

Techland zveřejnil minimální a doporučené hardwarové požadavky, stejně tak specifikace pro ray-tracing. Tak v jaké kvalitě rozběhne váš počítač pokračování povedené zombie akce s parkourem?

Každý den jedna hra zdarma na Epicu. Vánoční obdarování začíná Shenmue 3

Digitální obchod Epic Games Store si pro hráče připravil vánoční dárečky. Každý den na platformě najdete jednu hru, kterou si můžete zdarma přidat do své digitální knihovničky.

Horizon Forbidden West: Podívejte se na některé z úžasných nových strojů

Dvouminutový gameplay trailer se zaměřuje na některé z úžasných nových strojů, s nimiž se musí Aloy při nebezpečném dobrodružství vypořádat. Stroje číhají na stromech, v oblacích i ve vodě.

Kvíz na téma české hry dekády! Co víte o Kingdom Come: Deliverance?

Dokážete si vzpomenout na všechny zajímavosti, easter eggy a jména postav, které jste společně s Jindřichem mohli při putování českou zemí potkat?

CD Projekt zaplatil investorům, které zklamal Cyberpunk 2077

CD Projekt RED zažehnal velký problém. Polská společnost dosáhla dohody se čtyřmi investory, kteří podali hromadnou žalobu kvůli problematickému uvedení hry Cyberpunk 2077 na trh.

Farming Simulator 22: Přicházejí nové stroje a oprava palčivých chyb

Studio Giants Software nenechává nic náhodě a Farming Simulator 22 vylepšuje skrz aktualizaci verze 1.2. Ta do hry přidává 16 nových strojů, další doplňky a vylepšuje kvalitu farmářského života.

Blizzard ve hře Diablo 2: Resurrected mění to, co bylo po léta považováno za posvátné

Studio Vicarious Visions pod Blizzardem se pustilo do velkých změn v remasteru druhého dílu Diabla. Vývojáři se odhodlali sáhnout na vyvážení tříd, k němuž naposledy došlo v roce 2010.

GTA Online: Příběhové rozšíření a vypnutí serverů pro Xbox 360 a PS3

Do Grand Theft Auto Online dorazila aktualizace The Contract, která přináší příběhové rozšíření se starými známými ze singleplayerové části gangsterské akce. Mezitím se vypínají servery.

Díky polo-oficiálnímu modu nás bude ve Skyrimu doprovázet zápasník UFC

Robert Whittaker se stane plně nadabovaným společníkem ve Skyrimu zásluhou chystaného modu, který připravuje autor nedávno vydaného farmářského addonu ve spolupráci s Bethesdou.

Sherlock Holmes: Chapter One je nejlepší hrou o slavném detektivovi

Studio Frogwares se rozhodlo k poněkud troufalému kroku a zpracovalo období Sherlocka Holmese ještě před tím, než se stal slavným detektivem. A i přes nelehké nástrahy vám odvypráví skvělý příběh.

Důležité novinky pro Back 4 Blood, včetně offline kampaně

Turtle Rock Studios vylepší kampaň pro jednoho hráče, opraví chyby a problémy, posvítí si na vyváženost a přinese vánoční událost plnou zajímavostí, bonusů a skinů.

Pokémon Legends: Arceus představuje nový region a obchodníky

První velkou hrou roku 2022 pro Nintendo Switch je bez pochyb dobrodružné RPG ze světa pokémonů. Pokémon Legends: Arceus se nám dnes poodhaluje v novém traileru.