Zobrazit vše ve dne 22. 5. 2021
TOP 5 Epizoda S1E197

Naše nejsmutnější momenty z her

Hry v nás mohou vyvolat různé emoce a tou nejsilnější bývá smutek. Dnes se tak podíváme na momenty z her, které nás dokázaly rozbrečet.

Chystá se Netflix dobýt herní průmysl? Streamovací gigant hledá odborníka

Streamovací gigant v oblasti filmů, seriálů a dokumentů chce údajně překročit své kořeny tím, že pronikne do herního průmyslu. Netflix měl zahájit jednání s několika kandidáty na novou pozici.

Začíná cesta Scarlet Nexus. Postupně vychází demoverze

Společnost Bandai Namco zpřístupnila první ochutnávku ze svého akčního RPG titulu Scarlet Nexus. Demoverzi si mohou stáhnout majitelé konzolí Xbox. Na PlayStation dojde později.

Z dětského seriálu Prasátko Peppa bude hra pro PC a konzole

Dětský animovaný seriál Prasátko Peppa má své nejlepší roky za sebou, ale stále je podle všeho natolik populární. Důkazem je záměr vydat na podzim letošního roku oficiální hru.

Back 4 Blood: Nástupce Left 4 Dead s přehlídkou hrdinů a zombíků

Tvůrci oblíbené série Left 4 Dead se pochlubili novým trailerem z kooperativní first-person střílečky Back 4 Blood. Video odhaluje členy skupiny známé jako Cleaners i protivníky.

Herní balíček Interiér snů aneb jak se staví sen v The Sims 4

A je to tu, další herní balíček do The Sims 4, tentokrát zaměřený na kariéru interiérového designéra, kde budete v kariéře na volné noze pomáhat svým sousedům plnit jejich interiérové sny.