Zobrazit vše ve dne 5. 10. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E74

Jste v pořadí 3695. ve frontě na...

Vítejte ve frontě na ten nejrychlejší novinkový servis! Dnes o New World, GTA Trilogii, God of War a také Apple výdělcích na App Store. Zkrátka klasická epizoda plná neklasických situací.

Ghost Recon: Frontline chce osvěžit battle royale

Žádný návrat ke kořenům se nekoná. Ubisoft chce s bezplatnou battle royale akcí Ghost Recon: Frontline změnit tento subžánr a přinést do něj svěží vítr. Povede se mu to?

Aktualizace Rockstar Games Launcheru potvrdila Grand Theft Auto Remastered Trilogy

Rockstar potvrdil vylepšenou trilogii GTA. Zatím se tak nestalo přímo oficiální cestou. Místo klasického oznámení se důkazy našly v dnešní aktualizaci Rockstar Games Launcheru.

Odhaleny první říjnové hry do Xbox Game Passu, včetně AAA titulů

Se začátkem nového měsíce přichází první část her, které rozšíří početný seznam titulů v Xbox Game Passu. Nechybí větší i menší tituly pro konzole Xbox, PC i cloud.

Láva, hořící bestie i mystická metropole v Elder Scrolls Online: Deadlands

Příběhová linie Gates of Oblivion v Elder Scrolls Online se blíží ke svému konci. Za měsíc přichází rozšíření Deadlands, které nabídne 20 hodin nového dobrodružství.

Ubisoft dnes večer představí nový Ghost Recon. Jsou tu první náznaky o tom, jaký bude

Nová hra ze série Tom Clancy's Ghost Recon bude představena dnes večer během živého vysílání, které se uskuteční v rámci 20. výročí značky. Naváže na Wildlands, nebo se vrátí k linearitě?

Nejlepší hry pro děti a rodinu na Nintendo Switch

Konzole a handheldy od Nintenda jsou od nepaměti považovány za nejlepší volbu pro děti a rodiny. Jaké zajímavosti nabízí Nintendo Switch?

Dalším návratem od PlayStationu má být zlodějský mýval Sly Cooper

Po spekulacích o návratu série Twisted Metal se začíná mluvit o reinkarnaci další značky PlayStationu. Sony si měla vzpomenout na Sly Cooper. Důkaz můžeme najít v nedávné reklamě.

Kdy si v obchodech normálně koupíme PS5 a Xbox Series X/S? Šéfka AMD přichází s dalším odhadem

Situace se mění z měsíce na měsíc. Někteří experti varovali, že nedostatek důležitých čipů, který ovlivňuje videoherní i automobilový průmysl, se projeví ještě v roce 2023. Jak to vidí šéfka AMD?

Těchto šest novinek vás má přesvědčit, abyste si koupili Far Cry 6

Kromě proklamovaných věcí, jako je například možnost vybrat si mužskou a ženskou verzi Dani Rojase, obsahuje video několik nových detailů. Mimo jiné o různých typech munice.

Vydavatel Resident Evil a Monster Hunter chce z PC udělat svou hlavní platformu

Capcom plánuje klást větší důraz na počítače, z nichž chce udělat svou hlavní platformu. Japonský společnost chce do roku 2023 dosáhnout stejného poměru mezi PC a konzolemi.