Zobrazit vše ve dne 13. 10. 2021

Federace FIFA chce po EA pravidelně přes miliardu dolarů a oslabit exkluzivitu

Mezinárodní federace fotbalových asociací (zkráceně FIFA) požaduje za licenci dvojnásobek. Zároveň chce Electronic Arts oslabit exkluzivitu, aby se FIFA mohla objevit i v nefotbalových hrách.

PlayStation VR slaví pět let a Sony bude rozdávat hry

Dnes je to pět let, co světlo světa spatřila virtuální realita pro PlayStation 4. Společnost Sony děkuje všem fanouškům a talentované komunitě vývojářů za to, že celá léta tohle zařízení podporovali.

Call of Duty Vanguard je první částí trilogie

Studio Sledgehammer Games věří příběhu Call of Duty Vanguard natolik, že od samotného začátku se počítá s trilogií. Plus nulová tolerance k podvodníkům, vyhlašují tvůrci.

Z Mario Party Superstars se ukazují klasické deskovky a minihry

Klasické deskovky a minihry se dostanou na Nintendo Switch koncem měsíce s příchodem hry Mario Party Superstars. Ta čerpá z více než dvacetileté historie a nabídne velké hity.

Fallout 3 se po 13 letech zcela zbavil Games for Windows Live

Základní verze i GOTY edice Falloutu 3 se na Steamu nově dočkaly aktualizace, která hru konečně zcela zbavuje všech stop nenáviděné a dnes už nefungující služby.

DLSS od Nvidie brzy překoná hranici 120 podporovaných titulů

Nově technologie Deep Learning Super Sampling od Nvidie pomůže s výkonem ve hrách jako Back 4 Blood, Bladur's Gate 3, Chivalry 2, Crysis Remastered Trilogy a dalších.

Projížďka a procházka po městě Santo Ileso ze Saints Row

Ve dvouminutovém gameplay videu se ukazuje fiktivní město Santo Ileso z restartu bláznivé akční série Saints Row od studia Volition. Prohlídka herního světa je nám umožněna ve voze i pěšky.

Pokémon Legends: Arceus kupodivu nebude open-world

Pokémon Legends: Arceus, titul, který vyjde na začátku roku 2022, šokoval fanoušky tím, že nakonec nebude mít otevřený svět, jak někteří zprvu usuzovali podle trailerů a popisu hry.