Zobrazit vše ve dne 7. 4. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E24

Tohle vás přesvědčí uznat, že Fortnite je dobrá hra

Fortnite dělá dobré skutky, Unreal Engine 5 se zase nabízí pro všechny vývojáře, kteří mají zájem a Max Payne se nám vrátí. Nejen to jsou novinky za posledních 90HODIN. Tu du du duu...

Nové Need for Speed má vynechat konzole předešlé generace

Letošní Need for Speed se má stát první hrou od Electronic Arts, která vynechá PlayStation 4 a Xbox One. Nové arkádové závody mají cílit výhradně na PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Připravte se na nové výzvy v Back 4 Blood

Tvůrci Left 4 Dead hráčům představují dva nové členy Cleaners, které v tomto rozšíření debutují Podívejte se na launch trailer a přečtěte si nové informace o DLC.

Patch do Gran Turisma 7 přináší lepší odměny a opravuje problémy

Hra Gran Turismo 7 obdržela dosud největší aktualizaci, která řeší aktuální problémy a přidává nový obsah. Japonské studio Polyphony Digital reaguje na stížnosti hráčů.

Je tohle první obrázek z Grand Theft Auto 6?

Nachází se v remasteru Grand Theft Auto: San Andreas první teaser na nové GTA? Komunita po důkazu pátrá od listopadu minulého roku, kdy se objevily první informace.

Samurajská akce Trek to Yomi bude jednohubkou na jeden večer

Samurajská akce Trek to Yomi by se dala přirovnat k 2D verzi PlayStation exkluzivity Ghost of Tsushima. Nečekejte ale dlouhý příběh. Tohle bude jen jednohubka na jeden večer.

Microsoft si zaplatil za to, aby měl přednostně čipy pro Xbox Series

Od podzimu minulého roku si hráči po celém světě všímají jedné věci. V internetových obchodech je mnohem snazší koupit Xbox Series X než PlayStation 5 a ještě snazší je koupit levnější Series S.

Film Deus Ex mohl být věrnou adaptací Human Revolution

Režii filmu na motivy Deus Ex: Human Revolution měl mít na starosti Scott Derrickson, který se podílel i na scénáři. Jakmile ale dostal nabídku na režii Doctora Strange od Marvelu, projekt šel k ledu.

Disciples: Liberation by neměl minout žádný fanoušek tahovek

Disciples se po dlouhých letech vrací. Série, která se poprvé objevila už v roce 1999 a dostala nálepku klonu tehdejších Heroes of Might and Magic. Dokáže ale čtvrtý díl, že tomu tak není?

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 7. dubna

Odklad Two Point Campus. Star Wars možná znovu ve Fortnite. Tvůrci Sifu chystají novou bojovku. Haunted Chocolatier nabídne souboje s bossy. Sea of Thieves oslavuje. THQ Nordic chystá prezentaci.

Max Payne 1 i 2 se dočká remaku od Remedy

Remake obou dílů, na němž pracují původní tvůrci ze studia Remedy, vyjde jako jedna hra, kterou bude pohánět engine Northlight. Rockstar je naštěstí pouze vydavatel.