Zobrazit vše ve dne 30. 9. 2021

Starfield má obsahovat více než 150 tisíc řádků dialogů

Todd Howard si zase hraje s čísly a násobky. V souvislosti s vesmírným RPG Starfield nově slibuje dvakrát větší množství dialogů, než kolik jich najdeme ve Skyrimu.

TOP 5 Epizoda 215

Další nejpodivnější simulátory

Simulátory můžeme dělit do dvou kategorií. Ty, které se snaží držet reality, a ty, které ani trochu. Dnes se podíváme na pár těch, které jsou prostě tak trochu zvláštní.

Bluepoint Games se stávají součástí PlayStation Studios. Chtějí tvořit originální obsah

PlayStation Studios vítá další tým. Do početné vývojové divize Sony se přidává studio Bluepoint Games, autoři Demon's Souls pro PS5 nebo Shadow of the Colossus pro PS4.

GTA Remaster Trilogy se stává skutečností. Kdy vyjde?

Po všelijakých spekulacích se remasterovaná trilogie her GTA 3, GTA: San Andreas a GTA: Vice City stává skutečností. Kotaku doplňuje měsíc vydání.

Další trailer na Sherlock Holmes Chapter One ukazuje agresivnějšího a bojovějšího Sherlocka

Sherlock Holmes Chapter One se snaží spoustu věcí okolo slavného detektiva v rámci her překopat. Nabídne především příběh vyprávějící jeho počátky, ale také ho ukáže agresivnějšího a bojovějšího.

GeForce Now: Nvidia se dohodla s Electronic Arts na dalších hrách

Nvidia se dohodla se společností Electronic Arts na dalších hrách a rozšiřuje knihovnu GeForce Now o známé tituly. Přidává se také sedm novinek od jiných firem.

Přichází Back 4 Blood od autorů skvělého Left 4 Dead

Kooperativní střílečka z pohledu první osoby inspirovaná hrou Left 4 Dead slibuje explozivní krveprolití a vybuchující monstra. Podívejte se na launch trailer a detaily.

Problémy s dostupností konzolí budou pokračovat i v příštím roce

Phil Spencer, šéf Xbox divize, varuje, že problémy s dostupností konzolí Xbox Series X/S budou pokračovat i v roce 2022. Mezitím se mluví o modelu Xbox Game Pass. Microsoft předplatnému věří.

Horor a malby se opět spojí v novém Layers of Fear

Polské studio Bloober Team (autoři The Medium) u příležitosti začátku výstavy Tokyo Games Show vyslalo do světa teaser na svůj nový projekt. Také došlo ke spojení s Take-Two.

God of War Ragnarök nebyl odložen kvůli covidu-19

V letošním roce byla odložena celá řada her, většinou je za zdržením podepsaná celosvětová pandemie koronaviru, která zapříčinila, že vývojáři pracují ze svých domovů.

Vyzkoušejte výkon Unreal Enginu 5 ve svém počítači

Speciální bezplatné technologické demo od nezávislých vývojářů ukazuje možnosti nového enginu Epic Games ve vašem počítači. Stáhnout si ho můžete na Steamu a přesvědčit se sami.

Návrat akčních závodů Twisted Metal mají údajně na starost tvůrci Destruction All-Stars

Několik důvěryhodných zdrojů prozradilo, že návratem akčních závodů Twisted Metal bylo pověřeno britské studio Lucid Games, které naposledy vytvořilo Destruction AllStars pro PlayStation 5.

Gran Turismo 7 a Saints Row nabídnou české titulky

U dalších dvou her, které vyjdou na začátku nadcházejícího roku, si můžeme poznamenat českou lokalizaci. Potěšeni budou příznivci PlayStation závodů i bláznivé akce.

Může Kena: Bridge of Spirits v budoucnu vyjít na další platformy?

Pohádkové dobrodružství Kena: Bridge of Spirits vyšlo před devíti dny na PlayStation 5, PlayStation 4 a PC. Může dojít v budoucnu na Steam, Xbox a Nintendo Switch?