Zobrazit vše ve dne 19. 12. 2021

Jak si vedla herní adaptace známého anime Demon Slayer?

Po mnoha dílech bojovek Ninja Strom ze světa Naruta nám Sega přínáší konečně titul i ze světa Demon Slayera. Za nebojácného Tanjira se vydáme pomstít svou rodinu, která byla zavražděná démony.

Pornhub v roce 2021: Nejvyhledávanější hry, videoherní postavy i nejpoužívanější konzole

Na Pornhubu uživatelé hledají i videohry a herní postavy. Jaké věci byly v letošním roce trendy a jaké konzole k surfování hráči nejvíce používali? To se dozvíte v shrnutí.

Vyzkoušejte si historické RPG Expeditions: Rome v demoverzi

Ujměte se role fikční postavy, proveďte ji historickými událostmi a zapište se navěky do historie. Něco takového na vás čeká ve hře Expeditions: Rome, která nyní nabízí 4hodinové demo k vyzkoušení.

Ernie Hudson potvrzuje vývoj nové hry ze světa Krotitelů duchů

V roce 2019 jsme se dočkali remasteru původní Ghostbusters videohry z roku 2009. Tomu se sice moc nedařilo, ovšem dle herce Ernieho Hudsona to vypadá, že nová hra z tohoto univerza je již na cestě.

Odhaleny další dvě třídy ze světa Tiny Tina’s Wonderlands

Plánujete se stát obávaným kouzelníkem s mocnou zbraní a možností proměnit kohokoli na cokoli, nebo radši pozvednete kladivo a spolu se svým dráčkem vrazíte do bitevní vřavy?

Tencent koupil vývojáře Back 4 Blood a Left 4 Dead

Vývojáři z Turtle Rock Studios, kteří v letošním roce vytvořili kooperativní zombie střílečku Back 4 Blood, se připojují k čínskému konglomerátu. Co mohou hráči očekávat?

Nebojácná hasička se ničeho nezalekne, ale hráče od Firegirl odrazují chyby a nedodělky

Na PC (Steam, GOG) a konzole Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch vyšla retro akce Firegirl s nebojácnou hasičkou, která bojuje nejen s běsnícím požárem.