Avatar LowPeak

Vladimír Kozák - LowPeak Redaktor

Vláďa je gamer už odjakživa. V 5 letech se mu dostala pod ruku herní série Need For Speed a ani ne chvíli na to už kosil okupační jednotky Země v Half-Life 2. Díky tomu má taky tak skvělou mušku. Naopak s psaním moc zkušeností neměl, ale s takovou láskou ke hrám je všechno možné! Koníčků má, jak hub po dešti, ale nejvíc ho baví samozřejmě střílečky a závodní hry. Dále pak natáčení, stříhání videí, mluvení do mikrofonu, focení, lítání s dronem a taky jídlo.

Nový člen redakce
18 publikací
4 recenzí
13 komentářů
Recenze 6

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origins - Recenze

Hra, která by se dala popsat jako kombinace Dark Souls a Final Fantasy. Zní to jako skvělý nápad, že? To, co hraní Stranger of Paradise obnáší, se vám pokusím přiblížit v této recenzi.

Recenze 6

Monster Energy Supercross 5 je stejný jako předchozí díly, ale dá se to

Bahno, jekot davu, řev krosových motorek a náročná trať před vámi. Tak by se dalo popsat, jaké to je být profesionálním jezdcem motokrosových závodů. V této recenzi se podíváme na MES 5.

Článek Novinka

Nově se můžete starat o svůj trávník i na PS4 a PS5

Sekání trávníku. Aktivita, kterou doposud mohli provozovat jen majitelé PC či herní konzole Xbox. Pokud vlastníte PlayStation 4 nebo 5, tak pro vás máme skvělou zprávu.

Recenze 8

Total War: Warhammer 3 - Recenze

Šířit chaos, sbírat lebky, užívat si slasti či otravovat nepřátele svými toxickými výpary. Dokázal třetí díl série správně zachytit pocit moci, touhy po prolévání krve a šíření chaosu?

Článek Novinka

Team17 se po masivní kritice vzdává plánů na NFT s Worms

Tentokrát NFT vzbudilo rozruch v herních studiích spadajících pod vydavatele Team17, který má na svědomí NFT projekt s názvem MetaWorms. O vytváření NFT červíků údajně moc zaměstnanců nevědělo.

Článek Novinka

Do Apex Legends přichází nová sezóna a spolu s ní příležitost, jak získat 3 postavy zdarma

Do Apex Legends přichází nová postava, Mad Maggie, a spolu s ní nám studio Respawn nadělí hned 3 postavy zdarma. V článku se dozvíte, co je potřeba udělat, abyste je získali.

Článek Novinka

Dočkáme se někdy Uncharted 5? Odpovídá člen Naughty Dog

Není známo, na čem studio Naughty Dog momentálně pracuje. Avšak při jednom z rozhovorů s dlouhodobým členem studia, Shaunem Escaygem, padlo něco zajímavého.

Článek Novinka

Ve Far Cry 6 prožijete utrpení Pagana Mina

Střílečka Far Cry 6 se nostalgicky ohlíží za záporáky předchozích tří dílů ve formě placených DLC. Po Vaasovi se můžete vžít do Pagana Mina a prožít jeho utrpení.

Článek Téma

Jak se s remasterem poprala Trilogie Crysis? Má vůbec smysl si ji pořídit?

Co jsi dostal na Vánoce? Nový počítač. Ty jo, fakt? A rozjede to Crysis? Věta, kterou každý majitel počítače a hráč stříleček z pohledu první osoby musel aspoň jednou za život slyšet.

Článek Novinka

Herní studia šlapou autorům cheatů na krk

Poslední dobou ve světě přibývá soudních sporů herních studií se společnostmi distribuující podvodný software do nejrůznějších her. Pro poctivé hráče multiplayerových her přicházejí světlejší zítřky.

Článek Novinka

Ruský autor cheatů možná skončí za mřížemi

S rostoucím počtem hráčů podvádějících ve hrách a větším výskytem podvodného softwaru na internetu se společnosti jen těžko brání proti cheatování ve hrách. A tak se obracejí na jednotlivé státy.

Článek Novinka

Final Fantasy 16 se kvůli covidu-19 opozdí

Dalším titulem, který zasáhla pandemie covid-19, se stalo dlouho očekáváné Final Fantasy 16. Producent se omlouvá za špatné zprávy a tým se snaží poprat se situací a prací z domu.