Avatar LowPeak

Vladimír Kozák - LowPeak Redaktor

Vláďa je gamer už odjakživa. V 5 letech se mu dostala pod ruku herní série Need For Speed a ani ne chvíli na to už kosil okupační jednotky Země v Half-Life 2. Díky tomu má taky tak skvělou mušku. Naopak s psaním moc zkušeností neměl, ale s takovou láskou ke hrám je všechno možné! Koníčků má, jak hub po dešti, ale nejvíc ho baví samozřejmě střílečky a závodní hry. Dále pak natáčení, stříhání videí, mluvení do mikrofonu, focení, lítání s dronem a taky jídlo.

Nový člen redakce
16 publikací
1 recenzí
12 komentářů
Článek Novinka

Do Apex Legends přichází nová sezóna a spolu s ní příležitost, jak získat 3 postavy zdarma

Do Apex Legends přichází nová postava, Mad Maggie, a spolu s ní nám studio Respawn nadělí hned 3 postavy zdarma. V článku se dozvíte, co je potřeba udělat, abyste je získali.

Článek Novinka

Dočkáme se někdy Uncharted 5? Odpovídá člen Naughty Dog

Není známo, na čem studio Naughty Dog momentálně pracuje. Avšak při jednom z rozhovorů s dlouhodobým členem studia, Shaunem Escaygem, padlo něco zajímavého.

Článek Novinka

Ve Far Cry 6 prožijete utrpení Pagana Mina

Střílečka Far Cry 6 se nostalgicky ohlíží za záporáky předchozích tří dílů ve formě placených DLC. Po Vaasovi se můžete vžít do Pagana Mina a prožít jeho utrpení.

Článek Téma

Jak se s remasterem poprala Trilogie Crysis? Má vůbec smysl si ji pořídit?

Co jsi dostal na Vánoce? Nový počítač. Ty jo, fakt? A rozjede to Crysis? Věta, kterou každý majitel počítače a hráč stříleček z pohledu první osoby musel aspoň jednou za život slyšet.

Článek Novinka

Herní studia šlapou autorům cheatů na krk

Poslední dobou ve světě přibývá soudních sporů herních studií se společnostmi distribuující podvodný software do nejrůznějších her. Pro poctivé hráče multiplayerových her přicházejí světlejší zítřky.

Článek Novinka

Ruský autor cheatů možná skončí za mřížemi

S rostoucím počtem hráčů podvádějících ve hrách a větším výskytem podvodného softwaru na internetu se společnosti jen těžko brání proti cheatování ve hrách. A tak se obracejí na jednotlivé státy.

Článek Novinka

Final Fantasy 16 se kvůli covidu-19 opozdí

Dalším titulem, který zasáhla pandemie covid-19, se stalo dlouho očekáváné Final Fantasy 16. Producent se omlouvá za špatné zprávy a tým se snaží poprat se situací a prací z domu.

Článek Novinka

Vývojáři Ready or Not se kontroverzní tematiky nebojí

Vývojářské studio VOID Interactive, pracující na nadcházející taktické akci, má za sebou náročné dva týdny, ve kterých se mnoho odehrálo. Má pro nás dobré i špatné zprávy.

Článek Novinka

Náhradou za SWAT a staré Rainbow Six je Ready or Not

I když je hra ve vývoji už přes 4 roky, tak hráči se stále nedočkavě těší na tento titul. Studio VOID Interactive se nevzepře žánru ani fanouškům. Proč tomu tak je, se dozvíte v tomto článku.

Článek Novinka

Velký a dlouho očekáváný patch 0.12.12 dorazil do Escape From Tarkov

Nová mapa, nové zbraně, nové vybavení a nespočet oprav chyb a bugů. Co všechno přinesl dlouho očekávaný Patch 0.12.12 do Escape From Tarkov se dočtete v tomto článku.

Článek Novinka

Na hororovou akci Scorn se můžeme těšit až na podzim

V září tohoto roku se k nám dostala zpráva, že Scorn bude odložen na rok 2022 a nyní máme konečně více informací o vydání a stavu tohoto titulu. Nezbývá nic jiného než jen doufat, že hra vyjde.

Článek Novinka

GTFO: Další hra inspirovaná Left 4 Dead přichází

GTFO je kooperační střílečka inspirovaná zombie akcí Left 4 Dead od Valve. Úspěšnou sérií se nedávno inspirovalo i Back 4 Blood. Bude GTFO lepší než Back 4 Blood nebo dokonce Left 4 Dead?