Zobrazit vše ve dne 12. 1. 2022

Jak běží God of War na PC?

God of War na počítač? Taková myšlenka by nás před třemi lety ani nemohla napadnout, ovšem opak je pravdou. Jak si God of War poradilo s počítačem a vyplatí si projít příběh Krata znovu?

Očekávaný S.T.A.L.K.E.R. 2 se oficiálně odkládá

Nedávné spekulace a dlouhodobé tušení mnoha fanoušků se oficiálně potvrzují. Plnohodnotné pokračování Stalkera se odkládá. Čekání bude dlouhé. Zahrajeme si až koncem roku.

DLDSR od Nvidie má zlepšit vizuál bez ztráty plynulosti

Deep Learning Super Sampling (zkráceně DLSS) od Nvidie můžeme bez debat počítat mezi revoluci. Společnost Nvidia jde ale dál a představuje Deep Learning Dynamic Super Resolution.

Kolik her od Rockstaru vyjde na současnou generaci?

Rockstar Games není firma, která by vytvářela jednu hru za druhou. Svým klenotům vývojáři věnují potřebnou péči, což se odráží na době vývoje. Tato strategie se jim vyplácí.

Ve Forever Skies se pokusíte přežít při klimatických katastrofách a smrtících virech

Polské studio Far From Home, kde se sešli tvůrci Dying Light a Divinity Original Sin, představilo akční survival Forever Skies se sci-fi tématikou. Hra se chystá pro PC a konzole.

Postpandemická Amerika v survival střílečce The Day Before

Hráčům The Division a The Last of Us bude titul povědomý, vývojáři se totiž u těchto dvou sérií inspirovali. Podívejte se do postpandemické Ameriky za použití moderních technologií.

Ve Far Cry 6 prožijete utrpení Pagana Mina

Střílečka Far Cry 6 se nostalgicky ohlíží za záporáky předchozích tří dílů ve formě placených DLC. Po Vaasovi se můžete vžít do Pagana Mina a prožít jeho utrpení.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 12. ledna

Prý next-gen patch pro Red Dead Redemption 2. Další odchod z CD Projektu RED. V Take-Two si vzpomněli na zapomenutou značku. Letos nás čeká řada zajímavých a očekávaných titulů.