Zobrazit vše ve dne 6. 5. 2022

Hitman 3: Roguelike režim Freelancer odložen

Dánské studio IO Interactive odložilo režim Freelancer pro Hitman 3. Na novinku s roguelike misemi si počkáme. Původně měl být singleplayerový mód dostupný na jaře.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origins - Recenze

Hra, která by se dala popsat jako kombinace Dark Souls a Final Fantasy. Zní to jako skvělý nápad, že? To, co hraní Stranger of Paradise obnáší, se vám pokusím přiblížit v této recenzi.

Nacon chystá survival podle filmové série. Je to Terminátor?

Společnost Nacon v Miláně připravuje survival zasazený do postapokalyptického prostředí na motivy jedné z nejpopulárnějších filmových sérií na světě. Artwork naznačuje Terminátora.

Režisér filmu District 9 chystá Off The Grid, battle royale 2.0 v kyberpunku

Studio Gunzilla Games se netají velkými ambicemi při vytváření AAA projektu, na kterém spolupracuje režisér District 9 Neill Blomkamp a autor Altered Carbon (Půjčovna masa) Richard K. Morgan.

Fortnite je možné hrát přes Xbox Cloud Gaming bez předplatného

V Xbox Cloud Gamingu je první hra, kterou můžete hrát bez předplatného Xbox Game Pass Ultimate. Fortnite přes cloudovou službu Microsoftu funguje na iOS, Androidu a PC.

Herní adaptaci filmu Jan Žižka nepřipravují tvůrci Kingdom Come

Na konci včerejšího teaseru na film Jan Žižka se objevila informace, která vyvolala řadu spekulací. Film s hollywoodským obsazením bude vytvořen také jako hra pro konzole a PC.

Velkolepá oznámení a světové premiéry v červnu na Summer Game Festu

Summer Game Fest v produkci moderátora Geoffa Keighleye bude vysílán živě 9. 6. letošního roku od 20:00 středoevropského letního času. Půjde o náhradu za zrušenou E3.

The Sims 4 čekají balíčky spojující téma noci. Vrátí se vlkodlaci?

Electronic Arts si u fanoušků The Sims 4 po nevydařených My Wedding Stories chce napravit pověst a oznamuje, že během dvou měsíců vyjdou tři nová rozšíření různé velikosti.

The Day Before: Survival MMO napodobenina The Division odložena

Vypadá to jako The Division spojené s The Last of Us a zasazené do masivně multiplayerového světa s důrazem na přežití. A jde o nejžádanější hru na platformě Steam.