Zobrazit vše ve dne 3. 4. 2022

Gedaria dokazuje, že hry se dají dělat i na střední

Když se dají dohromady dva studenti s nápadem vytvořit hru, kde budou hlavním prvkem hrábě, může vzniknout celkem zajímavý koncept. Pojďte se podívat na to, jak v prostředí SŠ takový nápad realizovat.

Poznáte RPG podle fotografie? Další fotokvíz je tu!

Každý z vás minimálně jednou v životě alespoň vyzkoušel nějaké to RPG. Dokážete však, že jste opravdovými znalci a poznáte i něco jiného než jen Zaklínače nebo Mass Effect?

Aprílový žert představil světu Zaklínače školu Šneka

Tvůrci stolního RPG The Witcher TTRPG, kteří v minulosti přiblížili už zaklínačskou školu Mantikory, překvapivě propracovaným způsobem představují školu Šneka. Bohužel ale není kanonická.

GeForce Now v dubnu rozšíří dvě desítky her

Nvidia se pochlubila tituly, které budou během tohoto měsíce přidány do streamovací služby GeForce Now. Mezitím bylo přidáno dalších sedm her. Plus několik překvapení za březen.

Epic Games uspořádá speciální stream věnovaný Unreal Enginu

Všichni, kteří se zajímají o Unreal Engine, by si měli do kalendáře poznamenat úterý 5. 4. Společnost Epic Games se chystá ukázat přednosti své technologie a prozradit, jak vznikalo tech. demo.

Tropico 6 vyšlo v nativní verzi pro next-gen

Společnosti Kalypso Media a Realmforge Studios uvedly na trh PlayStation 5 a Xbox Series X/S verze hry Tropico 6. Známou strategii si na nové generaci konzolí můžete zahrát v lepší kvalitě.

Nově se můžete starat o svůj trávník i na PS4 a PS5

Sekání trávníku. Aktivita, kterou doposud mohli provozovat jen majitelé PC či herní konzole Xbox. Pokud vlastníte PlayStation 4 nebo 5, tak pro vás máme skvělou zprávu.