Zobrazit vše ve dne 10. 1. 2022

Serious Sam: Siberian Mayhem je samostatným, ale kratším titulem vycházejícím tento měsíc

Vydavatel Devolver Digital oficiálně představit nového Serious Sama. Bude se jednat sice o samostatnou, ale trochu kratší hru než Serious Sam 4 a zavede nás do Ruska. Vycházet bude již tento měsíc.

Take-Two kupuje mobilního giganta a tvůrce populární série FarmVille

Zynga se přidá do rodiny Take-Two a bude mít možnost rozšířit svět mobilních her o známé značky. Take-Two má nejen GTA, ale také Mafii, BioShock, Civilization nebo Borderlands.

Jak se s remasterem poprala Trilogie Crysis? Má vůbec smysl si ji pořídit?

Co jsi dostal na Vánoce? Nový počítač. Ty jo, fakt? A rozjede to Crysis? Věta, kterou každý majitel počítače a hráč stříleček z pohledu první osoby musel aspoň jednou za život slyšet.

Japonsko koupilo Spojené státy v post-apokalyptické akci Showa American Story

Showa American Story je akční RPG s rychlým, vzrušujícím a strategickým bojem. Bojovat budete proti zombíkům, všelijakým monstrům a přeživším katastrofy. To vše v netypické verzi Spojených států.

Plnohodnotné Diablo zdarma? Takovou hrou chce být Lost Ark

Příští měsíc vyjde ambiciózní bezplatný akční RPG titul Lost Ark, který hodlá nabídnout hratelnost kultovního Diabla s příchutí MMO prvků. Půjde hrát i o samotě.

Je skutečně potřeba 500 hodin pro dohrání Dying Light 2?

Běžný hráč bude potřebovat méně hodin, aby pokračování oblíbené zombie akce dohrál. Na jakou herní dobu se tedy máme v případě Dying Light 2: Stay Human připravit?

Co čeká na přeživší oblíbeného survivalu Rust v letošním roce?

Vývojáři ze studia Facepunch sdílejí statistiky, včetně prodejů. Přitom se podělili o několik pohledů na chystané rozšíření. Na co se hráči oblíbeného survivalu mohou těšit?

Nejprodávanější hra pro Switch, Mario Kart, bude mít nový díl

Motokárové závody s Mariem a jeho kamarády jsou nejprodávanější hrou pro Nintendo Switch. Více než 38 milionů prodaných kopií je pro Nintendo důvodem pro pokračování.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 10. ledna

Dobré ráno. Hogwarts Legacy se blíží. Názor Segy na NFT. S Days Gone je to jinak. Rekord Steamu. Něco o Dragon Age 4. Středověký fantasy projekt u Quantic Dream. A další zprávičky.