Zobrazit vše ve dne 5. 3. 2022

Elex II není žádná revoluce, jenom klasika od Piraní v dobrém i ve zlém

Na druhý díl Elexu od německého studia Piranha Bytes jsme čekali hodně dlouho. A dočkali jsme se. Stojí to ale za to? Výsledek vás skutečně nepřekvapí.

Total War: Warhammer 3 - Recenze

Šířit chaos, sbírat lebky, užívat si slasti či otravovat nepřátele svými toxickými výpary. Dokázal třetí díl série správně zachytit pocit moci, touhy po prolévání krve a šíření chaosu?

Xbox, PlayStation a EA pozastavují prodeje svých her v Rusku

Po CD Projektu, digitální platformě GOG a polskému studiu Bloober Team se přidávají další společnosti, které zastavily prodeje svých her na ruském a běloruském trhu.

Dobrodružství ve FAR: Changing Tides se hráčům i novinářům líbí

V týdnu na PC, Nintendo Switch a poslední dvě generace konzolí PlayStation a Xbox vyšlo zajímavé atmosférické dobrodružství s emotivním příběhem. Stanete se kapitánem jedinečné lodi.

Zahrát si můžete demo nové Switch exkluzivity s Kirbym

Kirby and the Forgotten Land vychází sice až za tři týdny, ale vyzkoušet demo této hry si můžete již teď! Nintendo na svém eShopu uvolnilo zkušební verzi. Co nabízí?

Knihovna GeForce Now se v březnu významně rozroste

Společnost Nvidia představila hry, které během března rozšíří knihovnu GeForce Now. Nechybí nová krvavá akce Shadow Warrior 3 nebo fantasy akční RPG titul Elex 2. Co dalšího na hráče ve službě čeká?

Artbook Deathloop obsahuje klasické 3D brýle

Kromě tradiční nálože konceptů a poznámek od vývojářů ze studia Arkane obsahuje kniha The Art of Deathloop také výběr 3D obrázků, na které potřebujete anaglyfové brýle.