Špionážní taktická akce I.G.I. Origins žije

Konec dohadům a obávám. I.G.I. Origins žije. Návrat taktické špionážní akce v podobě prequelu o sobě dává vědět novým gameplay trailerem. Na něj jsme museli čekat téměř tři roky od oznámení hry.

Aliens: Dark Descent je více než jen klon XCOMu

Postřehli jste na Disney & Marvel Games Showcase první záběry z hraní taktické týmové akce Aliens: Dark Descent? Odvážní mariňáci se postaví hordám Xenomorfů na PC i konzolích.

Miasma Chronicles je taktické dobrodružství od autorů Mutant Year Zero

Místo nesourodých hrdinů z Mutant Year Zero se budete v Miasma Chronicles postapokalyptickým prostředím potloukat s mladým Elvisem a jeho robotickým starším „bratrem“.

Marvel's Midnight Suns může vyjít dříve než později

Poněkud zapomenutá hra Marvel's Midnight Suns obdržela věkové doporučení v Jižní Koreji. To naznačuje, že by taktické karetní RPG se superhrdiny od Mavelu mohlo brzy vyjít.

V betě Hard Westu 2 si vyzkoušíte pistole i nadpřirozené schopnosti svých psanců

Přihlásil se můžete do bety tahové taktické akce Hard West 2 a sami se přesvědčit, jaký pokrok udělali vývojáři sedm let po vydání prvního dílu. Čeká vás temné srdce Západu.

Hard West 2 nabídne temný příběh z Divokého západu

Po sedmi letech přichází pokračování tahové taktické akce Hard West. Druhý díl zůstává v prostředí Divokého západu a vyjde v letošním roce pro PC přes Steam. První informace doprovází trailer.

Taktická akce Marvel's Midnight Suns je opakem XCOMu

„Nebylo to vědomé, ale Midnight Suns je v podstatě opakem XCOMu. Nejste zaseknutí na mapě s děsivými mimozemšťany – padouši se vás bojí.“ Co dalšího prozradil šéf vývoje?

PlayStationu chybí střílečka. Vrátí se série SOCOM?

Dočká se série SOCOM dalšího dílu? Jeden z bývalých redaktorů IGN se v podcastu Sacred Symbols zmínil o možném pokračování. Novinář během rozhovoru řekl, že o oživení slavné značky nemá pochyby.

Na PC přichází taktická žoldácká RPG akce Jagged Alliance 3

Za projektem stojí tým Haemimont Games se sídlem v Bulharsku, který je známý tvorbou her jako Tropico 5, Victor Vran nebo Surviving Mars. Připraveni na žoldáckou misi a záchranu prezidenta?

Taktická strategie War Mongrels je jako polské Commandos

Obdoba Commandos a Desperados je zasazena na východní frontu během druhé světové války a soustředí se na dva německé dezertéry, kteří byli poháněni propagandou.

Convoy: Taktická roguelike akce inspirována Mad Maxem a FTL vyjde na konzolích

Pixel-artová post-apokalyptická roguelike akce Convoy potěší hráče na konzolích. Původně PC hra (vyšla v roce 2015) míří 8. 4. letošního roku na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Tvůrci Mutant Year Zero představili taktickou stealth akci Corruption 2029

Už za pár dnů na počítače vyjde nová taktická stealth akce/strategie, která se inspirovala u značek XCOM a Terminátor.

Kooperativní PvP akce Rainbow Six Quarantine využívá obsah z Rainbow Six Siege

Velký únik informací o příběhové kooperativní PvP akci, která staví na Outbreak události z Rainbow Six Siege. Co tedy hra nabídne?

Ubisoft neplánuje sequel pro Rainbow Six: Siege

Tři roky po vydání nezabránily tomu, aby Ubisoft zanevřel na svůj taktický Rainbow Six: Siege. Popravdě do něj stále investuje svůj čas, v čemž bude i pokračovat. I to je jeden z důvodů, proč se…