Zobrazit vše ve dne 4. 3. 2022

GTA V pro nové konzole bude podporovat 4K při 60 snímcích za sekundu

Nová verze Grand Theft Auto V se pomalu blíží. Už nyní lze zahájit migraci uložených pozic z verzí pro PlayStation 4 a Xbox One. Nové informace prozrazují, na jaké grafické módy se můžeme těšit.

Zapomeňte na Heroes III, přichází Songs of Conquest!

Také už vám dlouho chyběla pořádná tahová strategie z fantasy prostředí? Snad už nemusí! Brzy do Early Accessu přijde Songs of Conquest a my jsme dostali úžasnou příležitost si hru vyzkoušet!

Taktická akce Marvel's Midnight Suns je opakem XCOMu

„Nebylo to vědomé, ale Midnight Suns je v podstatě opakem XCOMu. Nejste zaseknutí na mapě s děsivými mimozemšťany – padouši se vás bojí.“ Co dalšího prozradil šéf vývoje?

Nová šance pro Battlefield 2042? DICE přiznávají porážku a zásadně změní mapy

Multiplayerová střílečka Battlefield 2042 si vysloužila přezdívku walking simulátor. Hráči si stěžují na chaotické a rozsáhlé mapy, které jsou dle nich zbytečné. Studio DICE konečně reaguje.

Star Wars Eclipse může údajně vyjít až v roce 2027 nebo 2028

Podle Toma Hendersona má Quantic Dream stále problém s náborem nových zaměstnanců, kteří by na chystané Star Wars hře pracovali. Trailer se sice dočkal skvělých ohlasů, ale studiu příliš nepomohl.

Vychází Gran Turismo 7 s českými titulky a slibuje další obsah

Motory burácí a Gran Turismo 7 vyjíždí na trať s velkým množstvím obsahu pro jednoho hráče, o čemž jste se mohli přesvědčit v naší nedávné recenzi. Do hry bude ale proudit další obsah.

John Romero vytvořil nový level pro DOOM 2 na podporu Ukrajiny

Úroveň nazvaná příhodně One Humanity vás vyjde na 5 dolarů. Veškerý výdělek z prodeje levelu poputuje na konto Červeného kříže a fondu Organizace spojených národů.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 4. března

Návrat dlouho nevydaných značek PlayStationu. Pokračování Ghost of Tsushima. Překvapení pro první majitele Steam Decku. Epic Games rozdává další hry. Ezio ve Fortnite. Switch oslavuje páté narozeniny.