Zobrazit vše ve dne 17. 5. 2022

Arma 4 oficiálně oznámena, využije nový engine Enfusion

Studio Bohemia Interactive nechystá pouze projekt Arma Reforger, ale také plnohodnotný čtvrtý díl, jenž pohání nový engine Enfusion. Na bližší informace o hře si ale budeme muset ještě počkat.

Arma Reforger nás vrací do dob Operace Flashpoint

Prvním krokem na cestě k Armě 4 je Arma Reforger, skromnější multiplayerový počin, v němž znovu zavítáme na ostrov Everon z Operace Flashpoint. Počítat můžeme i se značnou inspirací Československem.

V Techlandu chystají velké akční fantasy RPG a přemýšlejí nad Dying Light 3

Řada bývalých zaměstnanců CD Projektu RED chystá v Techlandu akční fantasy RPG zasazené do otevřeného světa. Mezitím v polském studiu přemýšlejí nad Dying Light 3 a pochvalují si prodeje druhého dílu.

Miasma Chronicles je taktické dobrodružství od autorů Mutant Year Zero

Místo nesourodých hrdinů z Mutant Year Zero se budete v Miasma Chronicles postapokalyptickým prostředím potloukat s mladým Elvisem a jeho robotickým starším „bratrem“.

V Take-Two slyší frustraci hráčů Red Dead Online

Strauss Zelnick, generální ředitel Take-Two Interactive, se vyjádřil k situaci kolem Red Dead Online, konkrétně ke kampani fanoušků hry známé jako #SaveRedDeadOnline.

V Among the Trolls si užijete finskou mytologii

Bývalí tvůrci her jako The Elder Scrolls V: Skyrim, Fallout 4 a Vampire: The Masquerade představili novou videoherní značku. Ve finském studiu Forbidden chystají akční adventuru z pohledu první osoby.

Take-Two plánuje 8 předělávek starších her

Období remasterů, remaků a portů bude pokračovat. Společnost Take-Two se ve finanční zprávě pochlubila, že jich v následujících letech vydá hned osm! O jaké půjde?

Čtyři chystané hry od Remedy vyjdou do roku 2025

V přípravě je nejen Alan Wake 2, ale i tři další hry od Remedy, které mají vyjít do roku 2025. V úvahu připadá Max Payne 1&2 Remake, nová hra ze světa Control nebo kooperativní Vanguard.

GTA 5 a Red Dead Redemption 2 si připisují další miliony

V nové finanční zprávě se společnost Take-Two pochlubila, že obliba dvou velkých her od Rockstaru neklesá. Vlajkové lodě Grand Theft Auto 5 a Red Dead Redemption 2 si připsaly další miliony kusů.

Phonopolis od Amanity se připomíná s novou fotografií

Studio Amanita Design samozřejmě po vydání loňského hororu Happy Game nezahálí. Nově se hlásí o slovo Phonopolis, projekt tříčlenného týmu, který vzniká s využitím ručně dělaných papírových modelů.

The Chant je zajímavý psychedelický horor

Už loni jsme slyšeli o projektu dua Brass Token a Prime Matter, ale teprve nyní přichází odhalení. The Chant je psychedelický horor odehrávající se na odlehlém ostrově.

Sony se daří dodávat více kusů PlayStationu 5 do Evropy

Nejprodávanější konzolí v Evropě zůstává sedmý měsíc v řadě Nintendo Switch. Následuje PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Z her byl největší zájem o Lego Star Wars: The Skywalker Saga.

Taz, Shaggy, Batman a další známé postavy v bojovce MultiVersus

Je tady nový trailer na chystanou bezplatnou bojovku MultiVersus. Společnost Warner Bros. v něm ukazuje různorodé postavy, které všichni moc dobře znají. Chystá se veřejná beta.

Farming Simulator 19 vyjde v Ambassador edici se všemi DLC

Ne, v nadpisu chyba není. Giants Software skutečně chystají novou edici starého Farming Simulatoru 19. Reedice pod názvem Ambassador Edition vyjde příští měsíc.