Zobrazit vše ve dne 18. 9. 2021

8 věcí, které chceme od remasterů GTA

Vzhledem k tomu, že bychom se měli v příštím roce údajně dočkat remasteru GTA III, Vice City a San Andreas, jsme se rozhodli přinést seznam momentů a věcí, které jsme v těchto dílech milovali.

Na PC přichází taktická žoldácká RPG akce Jagged Alliance 3

Za projektem stojí tým Haemimont Games se sídlem v Bulharsku, který je známý tvorbou her jako Tropico 5, Victor Vran nebo Surviving Mars. Připraveni na žoldáckou misi a záchranu prezidenta?

Po 20 letech oznámeno pokračování akční adventury Outcast

Outcast 2: A New Beginning se stejně jako předchůdce odehrává v mimozemském světě Adelpha a opět je hlavním hrdinou velitel Cutter Slade. Právě on se musí pokusit zachránit Talany.

SpongeBob v novém dobrodružství cestuje do alternativních dimenzí

SpongeBok s Patrikem cestují do alternativních dimenzí. V upoutávce vidíme, jak se ze SpongeBoba stává nejprve jeskynní muž, pak okouzlující kovboj, a dokonce i šnek.

MX vs. ATV Legends přinesou kariéru i off-road závody proti přírodě

Hra kombinuje motokros s dalšími terénními disciplínami. Tým z Rainbow Studios slibuje nejrozsáhlejší a nejhlubší zážitek v historii značky. K vítězství se probojujete na motorkách, čtyřkolkách a UTV.

Elex 2: Příběhový trailer na nové RPG od autorů série Gothic

Studio Piranha Bytes, autoři sérií Gothic a Risen, se pochlubilo příběhovým trailerem na pokračování svého RPG titulu Elex, který vyšel v roce 2017 a zůstal poněkud nedoceněn.

Pomstěte se KGB jako mimozemšťan Crypto v remaku Destroy All Humans 2

Opět se ujmete role Crypta, jenž se vrací s povolením ke sondování. S mimozemským vetřelcem zažijete swingující a psychedelii 60. let a pomstíte se KGB za to, že zničila vaši mateřskou loď.