Saints Row nejstahovanější hrou z PS Store

Společnost Sony zveřejnila pravidelný žebříček nejstahovanějších her z PlayStation Store v regionech Evropa a Severní Amerika/Kanada. Velmi dobře se dařilo Saints Row.

Koch Media mění název na Plaion a vydá u nás hry od Skyboundu

Vydavatelská společnost Koch Media, která je součástí impéria Embracer Group, oznámila změnu jména na Plaion. Navíc došlo ke změně distributora pro hry od Skyboundu na našem trhu.

90VTEŘIN Epizoda S8E55

Ubisoft odkládá své nejlepší projekty?!

Steam se pomalu dostává do aut, The Last of Us Part I ukazuje oficiální záběry a Star Wars odhaluje ikonické nepřátele. Podívejte se, co dalšího se stalo v herním světě za 90HODIN.

Máte raději psa místo kočky? Tak to vám ve Stray pomůže modifikace

Kočičí kyberpunkové dobrodružství Stray zapůsobilo na milovníky koček, kteří na sociálních sítích sdílejí fotky. Díky modifikacím se do hry dostává pes, ale i Garfield.

Roztomilá adventura očima kočky - Stray

Nová adventura Stray láká svou kočičí roztomilostí snad všechny, kteří mají rádi zvířátka. Dokáže však nové studio za tímto titulem zaujmout i hratelností, nebo jde jen o další pěkně vypadající hru?

Vyšlo kyberpunkové kočičí dobrodružství i dojemný liščí příběh

O kyberpunkovém dobrodružství roztomilého chlupáče jsme slyšeli často, i vzhledem k tomu, že je Stray dostupné pro předplatitele PlayStation Plus Extra a Premium. Je tady ale i druhé zvířátko.

Dražší PS Plus v červenci nabobtná o další zajímavé hry

Kyberpankové kočičí dobrodružství v čerstvé novince Stray doplní další dva tituly, několik dalších dílů Assassin’s Creed, Tlapková patrola i dvakrát Saints Row. Dorazí i klasiky z PSP.

Unikly hry, které v červenci dorazí do PS Plus Extra a Premium

Předplatitelé PlayStation Plus Extra a PlayStation Plus Premium netrpělivě čekají na představení her, které během července rozšíří jejich předplatné. Společnost Sony vyčkává.

Kočičí hra Stray se probojovala na vrchol přání na Steamu

O kyberpunkové kočičí dobrodružství je velký zájem. Hra Stray se probojovala na vrchol přání na Steamu, kde vystřídala survival The Day Before. Co vše Stray nabídne?

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 14. března

Dobré ráno. Neúspěch Shadow Warrior 3. Nové výzvy v PUBG Mobile. F1 Manager exkluzivitou Epicu. Zajímavosti z trofejí Horizon Forbidden West. Kočičí Stray vyjde letos.

Sony odstranila data vydání nadcházejících titulů

Nedávno jsme vás informovali o datech vydání nadcházejících titulů jako je Ghostwire: Tokyo, Kena: Bridge of Spirits či Pragmata. Většina těchto dat vydání ale byla nečekaně odstraněna.

Termíny pro Ghostwire: Tokyo, Project Athia nebo Pragmata

Společnost Sony uvedla přibližná data vydání pro další hry, které si užijeme nejen na konzoli PlayStation 5, ale také na počítačích. Některé tituly budou dostupné i na PS4 nebo Xboxu Series X/S.

Oznámen nový Spider-Man, Gran Turismo 7, Resident Evil 8, pokračování Horizon: Zero Dawn a další pecky na PS5

Dlouho očekávaný event Sony ukazující připravované hry pro PlayStation 5 přinesl ovoce pro všechny typy hráčů.

8

Stray

2022