Zobrazit vše ve dne 26. 8. 2021

Tahový Warhammer, nové Life is Strange i souls-like hry

Na Future Games Show v rámci Gamescomu jsme viděli spoustu zajímavých her. Nechybí psychologický horor, stavění města s týmem bobrů, malebné rybaření i hektické souboje.

Díky boji a parkouru máte v Dying Light 2 šanci přežít

Třetí epizoda Dying 2 Know se zaměřila na dva hlavní pilíře hry Dying Light 2: Stay Human – boj a parkour. Ty jsou důležité, abyste měli šanci ve městě zamořeném zombíky a bandity přežít.

Nové Saints Row láká na restart celé série. Pryč s peklem i superschopnostmi!

Série Saints Row se po více než osmi letech od vydání posledního dílu vrací. Tentokrát ale půjde o kompletní restart, který se ve více než jednom ohledu podobá oblíbenému druhému dílu.

Hry pro zářijovou nabídku Xbox Live Gold

Společnost Microsoft odhalila hry pro zářijovou nabídku Xbox Games With Gold. Opět se nedočkáme žádného výrazného hitu. Od toho má společnost službu Xbox Game Pass.

American Truck Simulator ukazuje Wyoming

Gameplay trailer ukázal v pohybuje nové silnice a dálnice, stejně tak známé národní parky, historické památky a nové firmy. Závěrem jsme se dozvěděli datum vydání.

Minimální a doporučené požadavky pro Halo Infinite

Co budete muset mít v útrobách svého počítače, abyste si zahráli sci-fi střílečku Halo Infinite s Master Chiefem? Odpověď přináší minimální a doporučené systémové požadavky.

eFootball na začátku bez některých herních mechanik, animací a kopů

Stále více se zdá, že Konami vydání eFootballu uspěchala. Bezplatný fotbal slibuje na začátek podzimu. Postupně se ale dozvídáme o věcech, které budou ve hře v prvních týdnech a možná měsících chybět.

Dream Cycle od tvůrce Lary Croft zve do prokleté alternativní dimenze

Tvůrci lákají na tajemný svět, v němž má být v každé části mapy k dispozici zhruba 10 tisíc různých, procedurálně generovaných dobrodružství. Nechybí ani možnosti plížení či různé druhy zbraní.

Je toto 3D Blackhole? Manifold Garden

Logické hry v poslední době posouvají hranice, aby se odlišily od konkurence. Manifold Garden mi na začátku přišel jako nějaký drogový trip. Čím víc jsem hrál, tím více jsem byl překvapen mechanikami.

Farming Simulator 22: První gameplay trailer

Po filmové ukázce a několika gameplay záběrech přichází Farming Simulator 22 s prvním gameplay trailerem. Plus představení nové evropské mapy a Season Passu pro první rok.

The Outlast Trials ukazuje temnou atmosféru továrny na hračky

V prvním gameplay traileru jsme zavítali do komplexu Murkoff Corporation, kde se lidem vymývají mozky. Děsivou atmosféru střídají ostatní experimenty, které nás rozhodně nechtějí nechat odejít.

Rok starý Saints Row: The Third Remastered zdarma na PC

Saints Row: The Third Remastered vám dává kontrolu nad Saints na vrcholu moci, na městském hřišti, které si můžete celé zabrat pro sebe. Vaše město, vaše pravidla.

Rise to War je nová mobilní hra ze světa Pána prstenů

The Lord of the Rings: Rise to War je oficiálně licencovaná mobilní strategie na motivy kultovní trilogie knih J. R. R. Tolkiena, kterou připravuje NetEase Games (chystá i Diablo Immortal).