Hitman 3 je skoro perfektním zakončením skvělé trilogie Hitman 3 je skoro perfektním zakončením skvělé trilogie 9

Hitman 3

Agent 47 se v dalších šesti lokacích snaží nadobro zbavit organizace Providence. Trilogie World of Assassination sice možná tímto dílem končí, ale lepšího zakončení jsme si přát nemohli.

Bugsnax je víc než jen hříčka pro děti Bugsnax je víc než jen hříčka pro děti 8

Bugsnax

Nenechte se zmást krásným a roztomilým vzhledem, protože Bugsnax i přes svůj dětský vizuál toho v sobě skrývá daleko víc než je jen hromada chodícího jídla všude kolem vás.

Sam & Max Save the World se vrací v remasteru Sam & Max Save the World se vrací v remasteru 8

Sam & Max Save the World

Máme tu další remaster! Tentokrát se vracíme k ikonické point & click adventuře Sam & Max Save the World z roku 2006. Už tehdy to byla velice vtipná hra, která byla postavena na hláškách a hádankách.

Call of the Sea je malebným překvapením minulého roku Call of the Sea je malebným překvapením minulého roku 9

Call of the Sea

I když vás tahle adventurní jednohubka zabaví jen na pár hodin, jedná se o plnohodnotný zážitek, na který budete velmi dlouho vzpomínat.

Worms Rumble jsou milým překvapením Worms Rumble jsou milým překvapením 7

Worms Rumble

Wormsíci se po letech vrací v úplně jiném stylu. Mnozí jsou pobouřeni, jiní s radostí hrají. Jak na tom tedy hra je?

Hellpoint je poměrně obyčejná napodobenina Dark Souls Hellpoint je poměrně obyčejná napodobenina Dark Souls 6

Hellpoint

Na první pohled nedělá nezávislá akce Hellpoint nic špatně, při bližším pohledu ale zjistíte, že také nedělá moc věcí ani dobře. Tenhle nevýrazný titul neurazí, ale ani nepřekvapí.

Observer: System Redux je kyberpunk, co sám sebe vylepšil Observer: System Redux je kyberpunk, co sám sebe vylepšil 9

Observer: System Redux

Před třemi lety vyšel výtečný psycholgický horor ze světa cyberpunku jménem Observer. S příchodem nové generace konzolí byl titul remasterován a konečně dosáhl toho, o čem vývojáři snili.

Hades je král Rogue-like žánru Hades je král Rogue-like žánru 9

Hades

Her na motivy řecké mytologie už tu pár bylo, tentokrát se ovšem podíváme do podsvětí. Hades je rogue-like styl hry od studia SuperGiant Games, který tento žánr posouvá o level výš.

The Pathless je skrytým klenotem na poli Indie her The Pathless je skrytým klenotem na poli Indie her 9

The Pathless

The Pathless je kratší, ale zato zábavou nabitý titul, který dokazuje, že hry nemusí mít třicet hodin, abychom si je užili.

Cyberpunk 2077 je sci-fi RPG, jaké jsme si vždycky přáli zahrát Cyberpunk 2077 je sci-fi RPG, jaké jsme si vždycky přáli zahrát 10

Cyberpunk 2077

Night City nás rozhodně změnilo. Cyberpunk 2077 je tady a přináší svěží scénář, dechberoucí zasazení a výpravné questy se zapamatovatelnými postavami. Můžeme říct jen jedno: CD Projekt nás nezklamal.

Konečně pořádný battle royale pro VR?  Population: One - Recenze Konečně pořádný battle royale pro VR?  Population: One - Recenze 7

POPULATION: ONE

Pořádný battle royale pro virtuální realitu jsme tu dosud neměli. Proto přichází nový titul Population: One, který svým pohybovým systémem zaujme nejednoho hráče.

RIDE 4 jsou motocyklové závody bez emocí RIDE 4 jsou motocyklové závody bez emocí 6

RIDE 4

Závody motorek by měly být adrenalinovou podívanou, pořadí by se mělo měnit a hráč by během několika hodin měl přijít na kloub jízdnímu modelu a na svůj jednostopý stroj se spolehnout v každé situaci.