Inscryption je s̷̢̟͇̖̩̑͂͑̃̈́̊͌͝͝k̶̪̜̼͙̀͛̓̐́̆̏͝͝͝͝v̸̥̗͓̲̻̖̺̩̯̰̟͈͐͗̌͌̃̔̌͘ě̴͈͇͔̬̼̘̤̬̞͕̙̫̝̜́͑͌̃́̍͊́̌̂̚l̵͙͕͈̠̞͕͚̮̣͓̲̫̖̙͛ą̸̳̖̯͇̱͓͇̱̖̜̬́͂͆͆̓̾̅̓́̍͘̕͜ ̵̨̛̛̳͇̝̺̮̘̖̩̪̪͎̣̀̾̈́̃̇̄̏̏̾̐́͜  hra, recenze je v pořádku Inscryption je s̷̢̟͇̖̩̑͂͑̃̈́̊͌͝͝k̶̪̜̼͙̀͛̓̐́̆̏͝͝͝͝v̸̥̗͓̲̻̖̺̩̯̰̟͈͐͗̌͌̃̔̌͘ě̴͈͇͔̬̼̘̤̬̞͕̙̫̝̜́͑͌̃́̍͊́̌̂̚l̵͙͕͈̠̞͕͚̮̣͓̲̫̖̙͛ą̸̳̖̯͇̱͓͇̱̖̜̬́͂͆͆̓̾̅̓́̍͘̕͜ ̵̨̛̛̳͇̝̺̮̘̖̩̪̪͎̣̀̾̈́̃̇̄̏̏̾̐́͜  hra, recenze je v pořádku 9

Inscryption

Horor, který není děsivý, protože obsahuje monstra či strašidelnou hudbu, ale protože dělá to, co normální hra dělat nemá.

Rainbow Six Extraction je zkrátka kooperativní Siege Rainbow Six Extraction je zkrátka kooperativní Siege 6

Rainbow Six Extraction

Z limitovaného módu pro kompetitivní Rainbow Six Siege po několika letech vzešel samostatný a kooperativní Rainbow Six Extraction s tematikou mimozemšťanů a parazitů. Je v tom ale něco víc?

Měníme hodnocení: má smysl No Man's Sky v roce 2022? Měníme hodnocení: má smysl No Man's Sky v roce 2022? 9

No Man's Sky

Aktualizujeme ještě jednou hodnocení pro No Man's Sky, společně s kompletním přehledem, co se vše změnilo od konce roku 2018. Nebudete věřit, jak moc se vesmír v této hře změnil.

FNAF: Security Breach je jako pizza s ananasem FNAF: Security Breach je jako pizza s ananasem 7

Five Nights at Freddy's: Security Breach

Někdo ho bude milovat a někdo nenávidět. Dlouho očekávané pokračování legendární hororové série je tu a rozhodně dopadlo úplně jinak, než jak jsme si představovali.

Nikdy není pozdě na dobré hry - recenze na The Last Campfire Nikdy není pozdě na dobré hry - recenze na The Last Campfire 9

The Last Campfire

The Last Campfire vyšel už minulý rok, to nás ovšem nezastavilo v tom vám přinést recenzi na tuto krátkou, ale velmi povedenou logickou adventuru od tvůrců No Man Sky.

Nepovedený survival na závěr roku - Icarus Nepovedený survival na závěr roku - Icarus 3

Icarus

Začínat v survival žánru pořád dokola? Být v neustálém pohybu v otevřeném světě a plnit řadu misi? Tak tohle je Icarus od vývojáře DayZ. Má ovšem tento koncept na to uspět mezi hromadou survival her?

Jak si vedla herní adaptace známého anime Demon Slayer? Jak si vedla herní adaptace známého anime Demon Slayer? 7

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

Po mnoha dílech bojovek Ninja Strom ze světa Naruta nám Sega přínáší konečně titul i ze světa Demon Slayera. Za nebojácného Tanjira se vydáme pomstít svou rodinu, která byla zavražděná démony.

Sherlock Holmes: Chapter One je nejlepší hrou o slavném detektivovi Sherlock Holmes: Chapter One je nejlepší hrou o slavném detektivovi 8

Sherlock Holmes: Chapter One

Studio Frogwares se rozhodlo k poněkud troufalému kroku a zpracovalo období Sherlocka Holmese ještě před tím, než se stal slavným detektivem. A i přes nelehké nástrahy vám odvypráví skvělý příběh.

Dinosauři se vrací v Jurassic World Evolution 2! Dinosauři se vrací v Jurassic World Evolution 2! 7

Jurassic World Evolution 2

Všichni fanoušci dinosaurů zbystřete! Přichází Jurassic World Evolution 2. Druhý díl této budovatelské strategie rozhodně nekazí jméno celého universa a přináší řadu vylepšení a novinek.

V KeyWe si budete hrát s ptáky V KeyWe si budete hrát s ptáky 7

KeyWe

It Takes Two letos kralovalo nejen kooperačním titulům. Na scéně se ale objevuje roztomilá a vtipná hra KeyWe, která přináší větší důraz na hádanky a znovuhratelnost.

Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl jsou krásnou připomínkou jednodušších časů série Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl jsou krásnou připomínkou jednodušších časů série 8

Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl

Osmá generace Pokémon her přináší remake čtvrté generace, která nás tehdy i dnes dokázala velice okouzlit.

Halo Infinite - Recenze singleplayeru Halo Infinite - Recenze singleplayeru 7

Halo Infinite

Série Halo je považována za klasiku a studio 343 Industries se do ní snaží s novým dílem vnést dlouho potřebné novinky. I přes snahu, však titul nejspíš zůstane zajímavý, jen pro existující fanoušky.