Mini Motorways je zábavnou minimalistickou strategií Mini Motorways je zábavnou minimalistickou strategií 7

Mini Motorways

Mini Motorways se konečně dostává na PC a my tak můžeme zjistit, zda tato očekávaná hra dostojí kvalit svého strategického a minimalistického předchůdce.

Necromunda: Hired Gun je agresivně podprůměrnou střílečkou Necromunda: Hired Gun je agresivně podprůměrnou střílečkou 4

Necromunda: Hired Gun

Necromunda: Hired Gun zamíchá s vaší definicí slova „podprůměrný“. Tahle střílečka vás totiž bude nějakou dobu bavit, ale problémů má více než dostatek. Tolik, že návrat k ní bude zkouška ohněm.

Ponořili jsme se do světa Subnautica: Below Zero a našli jsme tučně! Ponořili jsme se do světa Subnautica: Below Zero a našli jsme tučně! 8

Subnautica: Below Zero

Já vím, já vím, recenzi přinášíme poměrně pozdě. Možná za to může fakt, že jsem se chtěl vyhnout komentářům „If CzechCloud sees this we won ZULUL“, nebo zkouškové. Hlavní je, že je Subnautica zpátky.

Dungeons and Dragons: Dark Alliance vám lže a pravděpodobně i krade Dungeons and Dragons: Dark Alliance vám lže a pravděpodobně i krade 4

Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Spolu s DnD skupinou Na Tahu jsme se podívali na nejnovější hru postavenou do světa tohoto legendárního RPG. Co jsme objevili, nás ovšem vůbec nepotěšilo...

The Longing dělá z čekání dokonalou herní mechaniku The Longing dělá z čekání dokonalou herní mechaniku 8

The Longing

Hrajete dlouho? Hrajete rádi? Myslíte si, že už jste, co se týká her, viděli vlastně všechno a každá další hra je tak nějak jenom upgrade nebo klon něčeho předchozího?

Létající končetiny, vidle a kovadliny? Chivalry 2 nabídne všechno Létající končetiny, vidle a kovadliny? Chivalry 2 nabídne všechno 9

Chivalry 2

Chtěli jste masivní středověké souboje? Chtěli jste stokrát za sebou umírat? Nebo házet kovadlinu po nepřátelích? Ať je vaše odpověď jakákoliv, druhý díl Chivalry tohle všechno nabízí.

Operation Tango aneb k záchraně světa jsou potřeba dva Operation Tango aneb k záchraně světa jsou potřeba dva 7

Operation: Tango

Kooperativních her s parťákem, kde musíte spolupracovat a jeden bez druhého se neobejdete, není zase tolik. Ovšem právě Operation Tango se chce přidat mezi právě ty hry, kde to bez kooperace nepůjde.

Scarlet Nexus je nejlepší 60hodinová reklama na anime Scarlet Nexus je nejlepší 60hodinová reklama na anime 8

Scarlet Nexus

Spojení kyberpunku s magií je něco, co může vzniknout jen v japonském RPG. Přesto je tohle jedna z mála anime her, co dokázala zaujmout i západní publikum.

Ratchet & Clank: Rift Apart je jedním z králů svého žánru Ratchet & Clank: Rift Apart je jedním z králů svého žánru 10

Ratchet & Clank: Rift Apart

Ratchet a Clank je dvojice, kterou hráči milují a Rift Apart se jim snaží udělat tu nejvyšší čest. Pozměnit ale starou sérii tak, aby fungovala i v moderní době, není vůbec jednoduchý úkol.

Miitopia je RPG, které vám umožní mít rande se Shrekem, Sansem a Fiolou dohromady Miitopia je RPG, které vám umožní mít rande se Shrekem, Sansem a Fiolou dohromady 7

Miitopia

Vydejte se na výpravu za záchranou všech tváří světa! Můžete být bojovník, kuchař nebo pop hvězda – všichni jsou vítáni!

MotoGP 21 - Recenze MotoGP 21 - Recenze 7

MotoGP 21

V dnešní době najdete mnoho závodních titulů, avšak svůj specifický jízdní model nabízí motorky a dnes recenzovaná hra MOTOGP21. Přináší však něco průlomového od svého předchůdce z minulého roku?

FIFA je pro normies, muži kultury (čti weebové) si mnohem více užijí Captaina Tsubasu FIFA je pro normies, muži kultury (čti weebové) si mnohem více užijí Captaina Tsubasu 7

Captain Tsubasa: Rise of New Champions

U fotbalových her je často výzvou si všimnout, jestli hrajeme nový ročník anebo jsme omylem spustili ten starý. Proto je over-the-top, anime inspirovaný Captain Tsubasa skvělé osvěžení tohohle žánru.