Oblékněte žlutý trikot v Tour de France 2022 - Recenze Oblékněte žlutý trikot v Tour de France 2022 - Recenze 6

Tour de France 2022

Zkrátit čekání na nejslavnější cyklistický závod světa si můžete stejnojmennou hrou. Po roce opět přichází Tour de France. V novém online režimu a se spoustou vylepšení budete bojovat o žlutý trikot.

Evil Dead: The Game je zkrátka žůžová Evil Dead: The Game je zkrátka žůžová 7

Evil Dead: The Game

Dead by Daylight sice kraluje hororovým hrám pro více hráčů, ale to neznamená, že se ho nepokusí někdo sesadit. Po hořkosladkém Predátorovi a Pátku 13. tu máme další slavnou značku - Evil Dead.

Překoná Nintendo Switch Sports svého předchůdce? - Recenze Překoná Nintendo Switch Sports svého předchůdce? - Recenze 6

Nintendo Switch Sports

Po dlouhých šestnácti letech se na konzoli od Nintenda vrací jeden z jejich nejúspěšnějších titulů. Dokáže však Switch Sports překonat dnes už legendární Wii Sports?

Trek to Yomi neohrabaně skládá poctu japonské kinematografii Trek to Yomi neohrabaně skládá poctu japonské kinematografii 6

Trek to Yomi

Výlet do japonského podsvětí dopadl všelijak. Je škoda, že svoji působivou filmovost nadřazuje herním mechanikám. Přitom má tato samurajská jednohubka obrovský potenciál.

Dolmen vypadal solidně, ale nakonec zklamal Dolmen vypadal solidně, ale nakonec zklamal 5

Dolmen

Dolmen je hra, která mě prvotně nadchla, ale postupně tak nějak začala spíše překážet. Na každém kroku se objevovaly další malé problémy, které nakonec ovlivnily to, jak na samotnou hru nahlížím.

Kao the Kangaroo je pouze tuctovou adventurou Kao the Kangaroo je pouze tuctovou adventurou 5

Kao the Kangaroo

Klokaní dobrodružství k nám přichází v novém díle, kde se ujmeme role mladého syna ve snaze najít zbytek rodiny. Dokáže však Kao zaujmout i širší publikum, nebo jde jen o další primitivní adventuru?

Sniper Elite 5 není revoluční, ale jde o krok dál Sniper Elite 5 není revoluční, ale jde o krok dál 8

Sniper Elite 5

Karl Fairburne se už zase vrací, aby opět zastavil nacistickou superzbraň. A ačkoli se žádná druhá francouzská revoluce nekoná, tak jsme se přece jenom vylepšení dočkali.

Loot River je kvalitní rogue-lite s prvky Tetrisu Loot River je kvalitní rogue-lite s prvky Tetrisu 8

Loot River

Rogue-lite her je mnoho, a tak je těžké se odlišit. Když ale do hry přidáte posouvání bloků, dostanete něco nového a odemknou se zajímavé způsoby, jak bojovat s nepřáteli.

MotoGP 22 - Brno je zpátky ve hře! MotoGP 22 - Brno je zpátky ve hře! 7

MotoGP 22

Nový ročník MotoGP z dílny italského studia Milestone přinesl několik vylepšení. Vrací se split-screen a přichází historický režim NINE Season 2009. Nabízí ale tolik inovací, aby se vyplatil koupit?

V Eternal Threads jsou nitky osudu nevyzpytatelné V Eternal Threads jsou nitky osudu nevyzpytatelné 7

Eternal Threads

Eternal Threads je těžké označit za ryzí hru, ale pokud se budeme této terminologie držet, tak jde o titul, který by neměli minout všichni fanoušci pomalejších a realističtějších příběhů.

Vampire: The Masquerade Swansong - I upíři mají své detektivy Vampire: The Masquerade Swansong - I upíři mají své detektivy 8

Vampire: The Masquerade - Swansong

Vampire: The Masquerade Swansong, nám zkrátí čekání na pokračování série Bloodline ze stejného světa. Zrecenzujeme si tuto zajímavou detektivní hru z prostředí upírů. Bude to ovšem dostatečná vsuvka?

Tuhle hru hráli maximálně 4 lidi - recenze In Nightmare Tuhle hru hráli maximálně 4 lidi - recenze In Nightmare 4

In Nightmare

Je tohle pokračování příšerného Balan Wonderworldu? Ano, ve své podstatě ano.