Metroid Dread je epický návrat ke kořenům série i žánru Metroid Dread je epický návrat ke kořenům série i žánru 10

Metroid Dread

Metroid je v zpět v plné síle, a hodlá znovu obsadit trůn nejlepší Metroidvanie. Povedlo se mu to?

Je Frostbite opravdu tím, co NHL potřebovalo? Je Frostbite opravdu tím, co NHL potřebovalo? 6

NHL 22

NHL 22 přichází s největším pokrokem v sérii za několik posledních let a přináší několik novinek. Stále, ale působí poněkud nedotaženě a zahazuje všechen potenciál, který EA neumí naplno využít.

Alan Wake Remastered - Recenze Alan Wake Remastered - Recenze 8

Alan Wake Remastered

Alan Wake je zpátky. Tedy téměř zpátky a asi i v trochu jiné podobě, než jsme všichni doufali. Bohužel se nám známý spisovatel nevrací se zcela novým příběhem, ovšem jen s grafickým remasterem.

Zábava, která rychle omrzí - WarioWare: Get It Together! Zábava, která rychle omrzí - WarioWare: Get It Together! 7

WarioWare: Get It Together!

WarioWare: Get It Together! nabízí desítky miniher, které jsou zábavné a naprosto šílené. Stačí to ale?

WRC 10 - Recenze (se spoilery) WRC 10 - Recenze (se spoilery) 7

WRC 10 FIA World Rally Championship

Tak jako každý rok, i nyní jsme se dočkali adrenalinového zážitku v podobě drsných rallye pod oficiální licencí WRC. Hra má jistě co nabídnout, a to především díky skvělému jízdnímu modelu.

Dokáže Sonic uspokojit hráče v roce 2021? - Recenze Sonic Colors: Ultimate Dokáže Sonic uspokojit hráče v roce 2021? - Recenze Sonic Colors: Ultimate 5

Sonic Colors: Ultimate

Sonic býval legendární hrou. Ovšem otázkou je, zda splňuje nároky hráčů pro rok 2021? Dozvíme se více v recenzi - Sonic Colors: Ultimate, který se po 11 letech vrací nejen na konzole, ale i na PC.

FIFA 22 je o krok blíže realitě FIFA 22 je o krok blíže realitě 7

FIFA 22

Nový ročník úspěšného fotbalového simulátoru přináší řadu novinek. Jednou z nich je technologie HyperMotion, která posouvá tuto sérii nejen po grafické stránce ale i hratelností na zcela novou úroveň.

Back 4 Blood je dobrou evolucí Left 4 Dead Back 4 Blood je dobrou evolucí Left 4 Dead 8

Back 4 Blood

Studio Turtle Rock se vrátilo ke své nejpopulárnější tvorbě a zkusilo udělat něco, co by se dalo považovat za evoluci slavného Left 4 Dead. Tenhle pokus se jim rozhodně povedl a přináší řadu novinek.

Zábavná arkádovka se spoustou chyb - Hot Wheels: Unleashed Zábavná arkádovka se spoustou chyb - Hot Wheels: Unleashed 6

Hot Wheels Unleashed

Hot Wheels po delší době opět přichází s vlastní závodní hrou. Pokusí se studio Milestone o kvalitní titul, nebo pouze vsadí na sílu licencované značky?

Gas Station Simulator je i přes svůj potenciál pohroma Gas Station Simulator je i přes svůj potenciál pohroma 4

Gas Station Simulator

Mohli jsme již vidět spoustu různých kvalitních simulátorů, ale Gas Station Simulator mezi ně rozhodně nepatří. I přes potenciál být dobrou hrou má až moc vad, které brání dobrému zážitku.

Far Cry 6 konečně vystupuje ze stínu svých předků Far Cry 6 konečně vystupuje ze stínu svých předků 7

Far Cry 6

Diktátor Antón Castillo vykořisťuje svou vlastní zem, lid Yary umírá a odbojové síly jsou roztříštěné. Dokáže Dani Rojas a odbojová skupina Libertad osvobodit své lidi? Far Cry 6 je konečně tu!

Zažijte legendární horor na vlastní kůži - recenze Blair Witch: VR Edition Zažijte legendární horor na vlastní kůži - recenze Blair Witch: VR Edition 6

Blair Witch VR

22 let po vzniku kultovní legendy Blairské čarodějnice si můžete sami projít její prokletý les. Tenhle zážitek není pro každého, ale těch pár vyvolených si ho bude navždy pamatovat...