Gift of Parthax - Hra, které ke štěstí stačilo málo! Gift of Parthax - Hra, které ke štěstí stačilo málo! 5

Gift of Parthax

Kouzelnickou moc ve hrách volíme často proto, že doufáme v prožitek, který se vám jinde nenabídne. Gift of Parthax přeskakuje úplně všechno zdánlivě nepodstatné a vrhá vás tak přímo na bojiště arény!

Karetní hra Pirates Outlaws nepotřebuje lodě ani zlato, aby stála za to Karetní hra Pirates Outlaws nepotřebuje lodě ani zlato, aby stála za to 9

Pirates Outlaws

Cestujte mezi ostrovy ve snaze stát se pirátským lordem. Sice vás na konci nečeká žádné zlato ani rum, ale zábavu si rozhodně užijete.

Sparklite je pixelovka, která si bere inspiraci od... Sparklite je pixelovka, která si bere inspiraci od... 8

Sparklite

Pixelových indie her vychází každoročně spoustu. Je jich nepřeberné množství. A bohužel zdaleka ne všechny stojí za to. Je tady ale jeden velmi zajímavý počin.

LIDL verze Resident Evil - Daymare 1998 LIDL verze Resident Evil - Daymare 1998 4

Daymare: 1998

Remake druhého Resident Evilu slavil obrovský úspěch. Téměř pokaždé se objeví někdo, kdo se snaží svézt na vlně úspěchu a Daymare 1998 se velmi u této slavné série inspiroval.

Diablovka nejen pro ty nejmladší - Minecraft Dungeons Diablovka nejen pro ty nejmladší - Minecraft Dungeons 8

Minecraft Dungeons

Čekali jsme na to dlouho a teď je čas se novému Minecraftu Dungeons podívat na zoubek. Máme pocit, že naplnil všechna očekávání... až na pár detailů.

FORM je umělecké dílo plné hlavolamů FORM je umělecké dílo plné hlavolamů 8

FORM

Pokud vlastníte VR headset, je Form něco, co by rozhodně nemělo ve vaší sbírce her chybět. Sice si užijete poměrně krátkou, ale za to kvalitní porci zábavy, i když zrovna třeba nepoberete příběh.

Ideální hra pro děti? Gigantosaurus: The Game Ideální hra pro děti? Gigantosaurus: The Game 4

Gigantosaurus The Game

Existuje ideální hra pro děti? Někdo by mohl navrhnout Maria, Knacka, nebo dokonce Fortnite. Dříve či později tyto hry zvýší obtížnost a děti budou muset zavolat své rodiče na pomoc. U téhle hry ne!

SnowRunner je bezkonkurenční off-road simulace, která doplácí na chyby SnowRunner je bezkonkurenční off-road simulace, která doplácí na chyby 7

SnowRunner

Po třech letech od vydání MudRunneru přichází mnohem komplexnější a lepší SnowRunner, který nemá ve svém žánru konkurenci, leč po technické stránce to není úplně výhra.

Lightmatter vzdává hold legendárnímu Portalu Lightmatter vzdává hold legendárnímu Portalu 8

Lightmatter

Lightmatter možná není perfektní logickou hrou, ale i přesto se za poslední roky, přiblížila hráči milovanému Portalu nejvíce.

Fort Triumph se neúspěšně snaží být nový zázrak na poli strategických her Fort Triumph se neúspěšně snaží být nový zázrak na poli strategických her 7

Fort Triumph

Od izraelských vývojářů přichází na svět strategická tahovka, která se chvástá svojí kombinací bojového systému podobnému hře XCOM a možnosti prozkoumávat svět, jak tomu vždy bylo v HOMM.

One Piece: Pirate Warriors 4 je super, ale nevydrží na dlouho One Piece: Pirate Warriors 4 je super, ale nevydrží na dlouho 7

One Piece: Pirate Warriors 4

Pirate Warriors úspěšně kombinovalo populární anime One Piece a Warriors hry. Čtvrtý díl se snaží být tím nejlepším, co série přinesla díky novým útokům, postavám a příběhu.

V Someday You’ll Return se vydáte na mrazivou procházku českou krajinou V Someday You’ll Return se vydáte na mrazivou procházku českou krajinou 8

Someday You'll Return

Someday You'll Return je psychologický horor od dvou českých vývojářů, který nás českou přírodou postupně zavede až do železobetonového pekla.