Marvel's Avengers: Mikrotransakce Assemble Marvel's Avengers: Mikrotransakce Assemble 6

Marvel's Avengers

Tvůrci série Tomb Raider se tentokrát rozhodli vydat do komiksových vod. Výsledek jejich snažení však působí značně rozpačitě.

Mafia: Definitivní edice - Recenze remaku české klasiky Mafia: Definitivní edice - Recenze remaku české klasiky 8

Mafia: Definitive Edition

Definitivní edice možná není úplně ta samá Mafia z roku 2002, ale to je právě dobře. Modernizace této hry dokazuje, že se i tvůrci celkem špatné třetí Mafie, mohou vykoupit, pokud se drží předlohy.

Češi dobývají vesmír ve hře Jets'n'Guns 2 Češi dobývají vesmír ve hře Jets'n'Guns 2 8

Jets'n'Guns 2

Nová česká hra od studia Rake in Grass nás vezme do vzdáleného vesmíru, kde se pokusíme všechno a všechny zachránit od strašlivého osudu. Potvrdí vývojáři známé přísloví „zlaté české ručičky“?

UFC 4 je čisté žadonění EA o vaše peníze UFC 4 je čisté žadonění EA o vaše peníze 5

EA Sports UFC 4

Jací se z vás v EA Sports UFC 4 stanou bojovníci, záleží na vašem stylu boje, dosažených úspěších a povaze. Do toho rozvíjejte a upravujte svého vlastního zápasníka.

Fast & Furious Crossroads jsou aspirantem na nejhorší hru roku Fast & Furious Crossroads jsou aspirantem na nejhorší hru roku 2

Fast & Furious Crossroads

Upozornění: U hraní Fast & Furious Crossroads se budete nudit, mohou vás bolet oči ze zastaralé grafiky a může vás rozbolet hlava poté, co několikrát praštíte hlavou o stůl.

Mortal Shell - Turbo Recenze Mortal Shell - Turbo Recenze 6

Mortal Shell

Máme tu další copycat Dark Souls, a nebo je snad Mortal Shell něčím více?

Destroy All Humans! - Turbo Recenze Destroy All Humans! - Turbo Recenze 7

Destroy All Humans!

Už vám tak nějak všichni kolem lezou krkem? Tak popadněte svou zbraň, naloďte se na váš létající talíř a dejte jim co proto!

Red Wings: Aces of the Sky vás prožene arkádovou světovou válkou Red Wings: Aces of the Sky vás prožene arkádovou světovou válkou 5

Red Wings: Aces of the Sky

Proletíte se nebem za první světové války, zatímco si vyslechnete příběh legendárního letce. Tak legendárního, že si nejspíše to nejlepší už zažil, a vám nechal už jen průměrný zbytek.

Project Cars 3 jsou tak přístupné závody až zklamou fanoušky Project Cars 3 jsou tak přístupné závody až zklamou fanoušky 7

Project Cars 3

Fanouškům Project Cars, kteří přispěli na vývoj prvních dvou dílů, se nebude dobře spát. Slightly Mad Studios u třetího dílu vybočilo z řady přísnějších simkád.

Odflákl Ubisoft svůj pokus o Battle Royale? Hyper Scape Odflákl Ubisoft svůj pokus o Battle Royale? Hyper Scape 7

Hyper Scape

Dnes už očividně musí mít battle royale hru prostě každá společnost. Nakonec tak nevynechal ani Ubisoft a přináší nám zábavný, ale trochu odfláklý, titul.

V Assetto Corsa Competizione vás chyba přijde hodně draho V Assetto Corsa Competizione vás chyba přijde hodně draho 6

Assetto Corsa Competizione

Hra Assetto Corsa je právem označována za jeden z nejlépe zpracovaných závodních simulátorů. Platí to i u nového dílu soustředícího se na GT World Challenge Europe?

Válení v odpadcích s The Sims 4 Ekobydlení Válení v odpadcích s The Sims 4 Ekobydlení 9

The Sims™ 4 Ekobydlení

Do The Sims 4 konečně zavítal originální dodatek s podtitulem Ekobydlení. Od teď už bude záležet na tom, jak s odpadem naložíte a nebo jestli si s ním náhodou nebudete chtít hrát!