Kill It With Fire - Turbo Recenze Kill It With Fire - Turbo Recenze 8

Kill It With Fire

Pavoučí genocida v podobě malebně vypadající hry - jak moc zničíte své okolí, když se budete snažit zachránit svět od těchto osminohých potvůrek?

Připravte si pytle konfet, přichází Paper Mario: The Origami King! Připravte si pytle konfet, přichází Paper Mario: The Origami King! 9

Paper Mario: The Origami King

Paper Mario je tu s námi již 16 let, ale ještě nikdy nebyl tak papírový, jako teď. Vydejte se napříč pouští i mořem, a zachraňte království před zlým králem Origami.

Husa jako perfektní antihrdina - bez zákonů, bez hranic Husa jako perfektní antihrdina - bez zákonů, bez hranic 9

Untitled Goose Game

Untitled Goose Game - hra pro ty nejvíce zákeřné z nás. V roli na pohled roztomilé husy máte za úkol terorizovat životy všem lidem, které potkáte.

Při hraní Creaks uslyšíte vrzání nejen oživlého nábytku, ale i vašich mozkových závitů Při hraní Creaks uslyšíte vrzání nejen oživlého nábytku, ale i vašich mozkových závitů 10

Creaks

Creaks je nejnovější puzzle adventura vytvořena pod záštitou českého studia Amanita Design. Při jejím hraní budete muset zapojit svůj důvtip a fantazii, která vás možná i znepokojí.

Nový remake Spongeboba není špatnou hrou, rozhodně je však zklamáním Nový remake Spongeboba není špatnou hrou, rozhodně je však zklamáním 5

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated

Na remake této milované hry se mnoho hráčů těšilo, proto je škoda, že se vývojáři nezaměřili na chyby originálu a vylepšili více méně jen grafiku.

Zradíte v Ghost of Tsushima pro svou vlast i kodex cti? Zradíte v Ghost of Tsushima pro svou vlast i kodex cti? 9

Ghost of Tsushima

Mongolská invaze sužuje japonský ostrov Cušima a jeho obránci, čestní samurajové, nejsou schopni útočníky odrazit. Je tak načase odhodit válečnickou čest a učinit pro záchranu vlasti nečestné kroky?

Bez příběhu, ale s parádní hratelností - Deep Rock Galactic Bez příběhu, ale s parádní hratelností - Deep Rock Galactic 9

Deep Rock Galactic

Nejvíce minerálně bohatá planeta ve vesmíru je zároveň ta nejvíce smrtelná. Staňte se trpaslíkem jehož obživou je těžení vzácných materiálů a zabíjení tisíců pavoučích mimozemšťanů!

Desperados 3 nabízí ne tak úplně divoký, ale zatraceně atmosferický západ Desperados 3 nabízí ne tak úplně divoký, ale zatraceně atmosferický západ 9

Desperados 3

Fanoušci této série museli čekat 13 let na pokračování a příznivci real-timových stealth akcí jakbysmet. Ale kdo by to byl řekl - to čekání se náramně vyplatilo.

Recenze - Trackmania (2020) Recenze - Trackmania (2020) 8

Trackmania Nations Remake

Zpráva, že se dočkáme remaku Trackmanie potěšila snad všechny fanoušky série. Vyvstává tu ale jedna otázka. Je to ta Trackmania, kterou si všichni pamatujeme?

Staňte se virtuálním superhrdinou v Marvel's Iron Man VR Staňte se virtuálním superhrdinou v Marvel's Iron Man VR 8

Marvel's Iron Man VR

Je na čase nasadit virtuální brýle a obléct high-tech exoskelet. Máme totiž konečně možnost se proletět v kůži slavného Iron Mana! I když spíš než v kůži, tak v brnění.

Frustrující jízda vybombardovanou Varšavou Frustrující jízda vybombardovanou Varšavou 7

Warsaw

Polský Darkest Dungeon vás zavede do depresivního období Varšavského povstání. Jak dlouho vás ale bude předem prohraný boj bavit ?

Střílečka Disintegration od bývalého tvůrce Halo není špatná, ale ani nejlepší Střílečka Disintegration od bývalého tvůrce Halo není špatná, ale ani nejlepší 7

Disintegration

V nedaleké budoucnosti lidé dojdou k podstatnému rozhodnutí – zbaví se sami sebe. Teda jen do určité míry. Kvůli dopadům na ekosystém Země se lidé rozhodnou přesunout svou mysl do strojů.