Znovuzrozený Deemo Reborn není pouhou vykrádačkou hudebních her Znovuzrozený Deemo Reborn není pouhou vykrádačkou hudebních her 8

Deemo Reborn

Deemo Reborn se vrací zpět a snaží se prorazit asijské hranice s kompletní grafickou předělávkou. Je to pouhá vykrádačka Guitar Hero nebo přináší i něco jiného?

Judgment s tajemným příběhem je ideálním výchozím bodem pro nezasvěcené Yakuzou Judgment s tajemným příběhem je ideálním výchozím bodem pro nezasvěcené Yakuzou 7

Judgment

Po šestém díle Yakuzy a remaku druhého dílu přišlo japonské studio Ryu Ga Gotoku se spin-offem Judgment, který využívá osvědčené mechaniky známé akční adventury a přidává několik novinek.

Nebýt nesplněných slibů, mohl být Warcraft 3 Reforged slušný remaster Nebýt nesplněných slibů, mohl být Warcraft 3 Reforged slušný remaster 6

Warcraft III: Reforged

O pochybným startu Warcraftu 3 Reforged jste nespíš už slyšeli. Jak na tom je ale hra doopravdy a je na tom hra tak zle jak se všude říká?

Ve hře What The Golf? odpalujete míčky, auta, domy i zákony fyziky Ve hře What The Golf? odpalujete míčky, auta, domy i zákony fyziky 8

What The Golf?

Nikdo nechce hrát několik hodin pořád ten stejný minigolf, a tak tvůrci What The Golf? vytvořili velmi jednoduchou, a přesto impozantní hru plnou bizarních golfových zážitků.

My Friend Pedro vám ukáže zač je toho banán! My Friend Pedro vám ukáže zač je toho banán! 8

My Friend Pedro

I banány dokážou být pěkně brutální. My Friend Pedro není jen obyčejný kamarádíček, který po nocích hraje Minecraft, ale šílený magický banán, který vás povede cestou za pomstou a vykoupením.

Might & Magic: Chess Royale se pokouší ždímat zavedenou značku Might & Magic: Chess Royale se pokouší ždímat zavedenou značku 5

Might & Magic: Chess Royale

Nové Might & Magic je tu! Jen ne, jak bychom si jej asi přáli. Ubisoft však využil známé značky a připravil si pro nás svoji verzi autobattleru, říznutou battle royalem. Jak tohle asi dopadne?

Hra Interrogation: You will be deceived vám ukáže, jaké je to stát se opravdovým detektivem Hra Interrogation: You will be deceived vám ukáže, jaké je to stát se opravdovým detektivem 7

Interrogation: You will be deceived

Nedopalek od cigarety, spis podezřelého na stole a vy pozdě večer sedíte ve vaší kanceláři přesvědčení o tom, že jste ve slepé uličce. Ano, tak tohle je hra Interrogation: You will be deceived.

Lost Ember dává nový význam výrazu „mít vlka“ Lost Ember dává nový význam výrazu „mít vlka“ 7

Lost Ember

Her, kde jsme mohli ovládat vlka, už tu pár bylo. Ale dokázali byste si vzpomenout na hry, kde je možné převtělit se do vombata, kolibříka nebo kachny? V Lost Ember máte k dispozici celý zvěřinec.

Life is Strange 2 by býval výbornou hrou, úspěch prvního dílu ho ovšem táhne ke dnu Life is Strange 2 by býval výbornou hrou, úspěch prvního dílu ho ovšem táhne ke dnu 7

Life is Strange 2

Druhý díl příběhové adventury Life is Strange mohl být výbornou hrou, ale pouze v jednom jediném případě: kdyby neexistoval díl první.

Tools Up! vás provětrá přes nespočet bytových renovací a hromadu kooperativní zábavy! Tools Up! vás provětrá přes nespočet bytových renovací a hromadu kooperativní zábavy! 8

Tools Up!

Zchátralý byt uprostřed města zoufale potřebuje renovace! Dejte ruce k dílu a pusťte se do jedné z nejbláznivějších rekonstrukcí. Koberce, tapety, dlaždice, šup do práce!

Zvládne armády ve Wargroove řídit i pes? Ano! Zvládne armády ve Wargroove řídit i pes? Ano! 6

Wargroove

Žánr tahových strategií se během posledních let značně proměnil k různým druhů automatických soubojů, což nemusí vyhovovat úplně každému. Wargroove tak potěší spíše milovníky klasických tahovek.

Zombie Army 4: Dead War je výbornou kooperační střílečkou Zombie Army 4: Dead War je výbornou kooperační střílečkou 8

Zombie Army 4: Dead War

V moment, kdy by se zdálo, že již máme nemrtvých dost, zjeví se pokračování Zombie Army. Předchozí 3 díly byly jen menší DLC v sérii Sniper Elite, ovšem nyní se jedná o plnohodnotnou hru.