Stal se ze mě weeb?! Sakura Wars - Recenze (bez spoilerů) Stal se ze mě weeb?! Sakura Wars - Recenze (bez spoilerů) 7

Sakura Wars

Je libo randit s holčinou s obrovitánským hrudníkem, která zároveň operuje mecha Mugena s magickou knihou? Tak to jste na správným místě.

Proč nebudit zlého nekromancera ze spánku se dozvíte v  Iratus: Lord of the Dead Proč nebudit zlého nekromancera ze spánku se dozvíte v  Iratus: Lord of the Dead 8

Iratus: Lord of the Dead

Pokud jste hledali alternativu k tahovému roguelike RPG Darkest Dungeon, tak jste možná bedlivě pozorovali vývoj hry Iratus: Lord of the Dead. Ta získávala kladné ohlasy již v předběžném přístupu.

The Last of Us Part II je zážitkem, pro který stojí za to trpět The Last of Us Part II je zážitkem, pro který stojí za to trpět 10

The Last of Us: Part II

The Last of Us: Part II je jednou z nejvíce očekávaných her letošního roku. Ale zda se vám líbit bude záleží pouze na tom, jak moc hře budete chtít porozumět. Vysvětlíme si proč a to bez spoilerů.

Valorant má potenciál být králem FPS her, zatím je však pouze konkurencí Valorant má potenciál být králem FPS her, zatím je však pouze konkurencí 9

Valorant

Riot ví. co dělá a dokazuje to i svou nejnovější FPS hrou. Ať už totiž chcete nebo ne, tento titul přímo konkuruje Counter-Striku. Stejně jako každá jiná hra ale není bez chyb.

MotoGP 20 přináší vítanou změnu do závodního žánru MotoGP 20 přináší vítanou změnu do závodního žánru 8

MotoGP 20

Na trhu závodních her dnes už neexistuje nic, co byste nenašli. MotoGP 20 si však opravdu dává záležet a přináší vyladěný zážitek v solidní kvalitě.

Maneater je první ShARkPG. Stanete se krvelačným monstrem nad rámec přírody Maneater je první ShARkPG. Stanete se krvelačným monstrem nad rámec přírody 7

Maneater

Na světlo světa se dostalo netradiční RPG, které bude bavit příznivce Čelistí i milovníky brutality. Maneater vám dá možnost vyvinout se ve zmutovaného žraloka a rozpoutat chaos.

Gift of Parthax - Hra, které ke štěstí stačilo málo! Gift of Parthax - Hra, které ke štěstí stačilo málo! 5

Gift of Parthax

Kouzelnickou moc ve hrách volíme často proto, že doufáme v prožitek, který se vám jinde nenabídne. Gift of Parthax přeskakuje úplně všechno zdánlivě nepodstatné a vrhá vás tak přímo na bojiště arény!

Karetní hra Pirates Outlaws nepotřebuje lodě ani zlato, aby stála za to Karetní hra Pirates Outlaws nepotřebuje lodě ani zlato, aby stála za to 9

Pirates Outlaws

Cestujte mezi ostrovy ve snaze stát se pirátským lordem. Sice vás na konci nečeká žádné zlato ani rum, ale zábavu si rozhodně užijete.

Sparklite je pixelovka, která si bere inspiraci od... Sparklite je pixelovka, která si bere inspiraci od... 8

Sparklite

Pixelových indie her vychází každoročně spoustu. Je jich nepřeberné množství. A bohužel zdaleka ne všechny stojí za to. Je tady ale jeden velmi zajímavý počin.

LIDL verze Resident Evil - Daymare 1998 LIDL verze Resident Evil - Daymare 1998 4

Daymare: 1998

Remake druhého Resident Evilu slavil obrovský úspěch. Téměř pokaždé se objeví někdo, kdo se snaží svézt na vlně úspěchu a Daymare 1998 se velmi u této slavné série inspiroval.

Diablovka nejen pro ty nejmladší - Minecraft Dungeons Diablovka nejen pro ty nejmladší - Minecraft Dungeons 8

Minecraft Dungeons

Čekali jsme na to dlouho a teď je čas se novému Minecraftu Dungeons podívat na zoubek. Máme pocit, že naplnil všechna očekávání... až na pár detailů.

FORM je umělecké dílo plné hlavolamů FORM je umělecké dílo plné hlavolamů 8

FORM

Pokud vlastníte VR headset, je Form něco, co by rozhodně nemělo ve vaší sbírce her chybět. Sice si užijete poměrně krátkou, ale za to kvalitní porci zábavy, i když zrovna třeba nepoberete příběh.