Road to Guangdong je pěkný ale prázdný Road to Guangdong je pěkný ale prázdný 5

Road to Guangdong

Tento indie titul vás na první pohled zaujme svou grafikou a zajímavým nápadem. To, co je ale na povrchu pěkné, nemusí být nutně zábavné a přesně tak tomu je zde.

7th Sector je dystopický kyberpunk s krásným vizuálem 7th Sector je dystopický kyberpunk s krásným vizuálem 9

7th Sector

Puzzle platformové adventúry v ktorých stále niekam putujete a okolo vás sa dejú veci sú stále populárnejšie. Teraz tu máme ruský 7th Sector od jediného človeka - Sergeya Noskova.

Ministry of Broadcast je nový Princ z Persie v době tvrdého režimu Ministry of Broadcast je nový Princ z Persie v době tvrdého režimu 7

Ministry of Broadcast

Země rozdělená zdí a ovládaná přísným režimem velmi podobném komunismu. Jediná šance, jak se dostat na druhou stranu zdi, je výhra v televizní show, a Vy jste humorný zrzek, co chce vyhrát.

One Punch Man: A Hero Nobody Knows - ani ta nejkrásnější pleš hru nezachrání One Punch Man: A Hero Nobody Knows - ani ta nejkrásnější pleš hru nezachrání 5

One Punch Man: A Hero Nobody Knows

Dostala se k nám konečně první hra na motivy slavné mangy a anime One Punch Man. Můžeme se tedy ponořit do tohoto šíleného světa s postavami první sezóny.

Half-Life: Alyx přináší revoluci ve VR a návrat série Half-Life: Alyx přináší revoluci ve VR a návrat série 10

Half-Life: Alyx

Vydejte se s Alyx Vance na záchranu vašeho otce, a když už budete u toho, tak vlastně i celého světa. Gordon má dovču, někdo ho zastoupit musí.

Wanking Simulator je blbej, až to bolí Wanking Simulator je blbej, až to bolí 1

Wanking Simulator

S bláznivými simulátory se roztrhl pytel a aby toho nebylo málo, tak se k tomu přidává i simulátor masturbace. No, zajímalo by mě, na čem vývojáři jeli, musela to ale být docela síla.

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. AO Tennis 2 vstoupilo Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. AO Tennis 2 vstoupilo 6

AO Tennis 2

AO Tennis 2 navazuje na skvělý AO International Tennis od stejných vývojářů, kteří své karty vsadili na komunitní obsah. Vyplatilo se jim to?

Pathologic 2 zklame i těch pár, které zaujme Pathologic 2 zklame i těch pár, které zaujme 4

Pathologic 2

Pathologic 2 je hrou s velice specifickým publikem. Pyšní se skvělou atmosférou a rozsáhlými dialogovými možnostmi. Vše si však kazí hloupými chybami.

DOOM Eternal je ukázkovým příkladem dobrých vývojářských rozhodnutí pro moderní FPS design DOOM Eternal je ukázkovým příkladem dobrých vývojářských rozhodnutí pro moderní FPS design 10

Doom Eternal

Bylo jen otázkou času, kdy se k nám po úspěšném rebootu hry DOOM z roku 2016 dostane také reimaginace Hell on Earth. A jestli tehdy platilo, že se id Software vytáhnul, tak nyní to platí dvojnásob.

Iron Danger vás naučí počítat každý úder srdce Iron Danger vás naučí počítat každý úder srdce 7

Iron Danger

Říkali jste si už někdy, že kdybyste dostali více pokusů, souboj by mohl dopadnout jinak? Iron Danger vám dá možnost vrátit čas, abyste mohli celou situaci vyřešit jinak.

Pokémon Mystery Dungeon DX přináší dávku nostalgie i hromadu vylepšení Pokémon Mystery Dungeon DX přináší dávku nostalgie i hromadu vylepšení 9

Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX

Vydejte se do světa Pokémonů v lehce netradičním podání. Jít spát, a probudit se jako Pokémon přece jen není úplně normální. No, a když už v tomto světě jste, proč nehodit ruku k dílu!

Z nových momentů Kingdom Hearts III Re:Mind budou fanoušci série šílet radostí Z nových momentů Kingdom Hearts III Re:Mind budou fanoušci série šílet radostí 6

Kingdom Hearts III Re:Mind

Sora, odhodlaný zachránit Kairi, cestuje na Keyblade Graveyard krátce před závěrečnou bitvou. Mimo tělesnou schránku sleduje srdce sedmi strážců světla.