Recenze - Trackmania (2020) Recenze - Trackmania (2020) 8

Trackmania Nations Remake

Zpráva, že se dočkáme remaku Trackmanie potěšila snad všechny fanoušky série. Vyvstává tu ale jedna otázka. Je to ta Trackmania, kterou si všichni pamatujeme?

Staňte se virtuálním superhrdinou v Marvel's Iron Man VR Staňte se virtuálním superhrdinou v Marvel's Iron Man VR 8

Marvel's Iron Man VR

Je na čase nasadit virtuální brýle a obléct high-tech exoskelet. Máme totiž konečně možnost se proletět v kůži slavného Iron Mana! I když spíš než v kůži, tak v brnění.

Frustrující jízda vybombardovanou Varšavou Frustrující jízda vybombardovanou Varšavou 7

Warsaw

Polský Darkest Dungeon vás zavede do depresivního období Varšavského povstání. Jak dlouho vás ale bude předem prohraný boj bavit ?

Střílečka Disintegration od bývalého tvůrce Halo není špatná, ale ani nejlepší Střílečka Disintegration od bývalého tvůrce Halo není špatná, ale ani nejlepší 7

Disintegration

V nedaleké budoucnosti lidé dojdou k podstatnému rozhodnutí – zbaví se sami sebe. Teda jen do určité míry. Kvůli dopadům na ekosystém Země se lidé rozhodnou přesunout svou mysl do strojů.

Stal se ze mě weeb?! Sakura Wars - Recenze (bez spoilerů) Stal se ze mě weeb?! Sakura Wars - Recenze (bez spoilerů) 7

Sakura Wars

Je libo randit s holčinou s obrovitánským hrudníkem, která zároveň operuje mecha Mugena s magickou knihou? Tak to jste na správným místě.

Proč nebudit zlého nekromancera ze spánku se dozvíte v  Iratus: Lord of the Dead Proč nebudit zlého nekromancera ze spánku se dozvíte v  Iratus: Lord of the Dead 8

Iratus: Lord of the Dead

Pokud jste hledali alternativu k tahovému roguelike RPG Darkest Dungeon, tak jste možná bedlivě pozorovali vývoj hry Iratus: Lord of the Dead. Ta získávala kladné ohlasy již v předběžném přístupu.

The Last of Us Part II je zážitkem, pro který stojí za to trpět The Last of Us Part II je zážitkem, pro který stojí za to trpět 10

The Last of Us: Part II

The Last of Us: Part II je jednou z nejvíce očekávaných her letošního roku. Ale zda se vám líbit bude záleží pouze na tom, jak moc hře budete chtít porozumět. Vysvětlíme si proč a to bez spoilerů.

Valorant má potenciál být králem FPS her, zatím je však pouze konkurencí Valorant má potenciál být králem FPS her, zatím je však pouze konkurencí 9

Valorant

Riot ví. co dělá a dokazuje to i svou nejnovější FPS hrou. Ať už totiž chcete nebo ne, tento titul přímo konkuruje Counter-Striku. Stejně jako každá jiná hra ale není bez chyb.

MotoGP 20 přináší vítanou změnu do závodního žánru MotoGP 20 přináší vítanou změnu do závodního žánru 8

MotoGP 20

Na trhu závodních her dnes už neexistuje nic, co byste nenašli. MotoGP 20 si však opravdu dává záležet a přináší vyladěný zážitek v solidní kvalitě.

Maneater je první ShARkPG. Stanete se krvelačným monstrem nad rámec přírody Maneater je první ShARkPG. Stanete se krvelačným monstrem nad rámec přírody 7

Maneater

Na světlo světa se dostalo netradiční RPG, které bude bavit příznivce Čelistí i milovníky brutality. Maneater vám dá možnost vyvinout se ve zmutovaného žraloka a rozpoutat chaos.

Gift of Parthax - Hra, které ke štěstí stačilo málo! Gift of Parthax - Hra, které ke štěstí stačilo málo! 5

Gift of Parthax

Kouzelnickou moc ve hrách volíme často proto, že doufáme v prožitek, který se vám jinde nenabídne. Gift of Parthax přeskakuje úplně všechno zdánlivě nepodstatné a vrhá vás tak přímo na bojiště arény!

Karetní hra Pirates Outlaws nepotřebuje lodě ani zlato, aby stála za to Karetní hra Pirates Outlaws nepotřebuje lodě ani zlato, aby stála za to 9

Pirates Outlaws

Cestujte mezi ostrovy ve snaze stát se pirátským lordem. Sice vás na konci nečeká žádné zlato ani rum, ale zábavu si rozhodně užijete.