Call of the Sea je malebným překvapením minulého roku Call of the Sea je malebným překvapením minulého roku 9

Call of the Sea

I když vás tahle adventurní jednohubka zabaví jen na pár hodin, jedná se o plnohodnotný zážitek, na který budete velmi dlouho vzpomínat.

Worms Rumble jsou milým překvapením Worms Rumble jsou milým překvapením 7

Worms Rumble

Wormsíci se po letech vrací v úplně jiném stylu. Mnozí jsou pobouřeni, jiní s radostí hrají. Jak na tom tedy hra je?

Hellpoint je poměrně obyčejná napodobenina Dark Souls Hellpoint je poměrně obyčejná napodobenina Dark Souls 6

Hellpoint

Na první pohled nedělá nezávislá akce Hellpoint nic špatně, při bližším pohledu ale zjistíte, že také nedělá moc věcí ani dobře. Tenhle nevýrazný titul neurazí, ale ani nepřekvapí.

Observer: System Redux je kyberpunk, co sám sebe vylepšil Observer: System Redux je kyberpunk, co sám sebe vylepšil 9

Observer: System Redux

Před třemi lety vyšel výtečný psycholgický horor ze světa cyberpunku jménem Observer. S příchodem nové generace konzolí byl titul remasterován a konečně dosáhl toho, o čem vývojáři snili.

Hades je král Rogue-like žánru Hades je král Rogue-like žánru 9

Hades

Her na motivy řecké mytologie už tu pár bylo, tentokrát se ovšem podíváme do podsvětí. Hades je rogue-like styl hry od studia SuperGiant Games, který tento žánr posouvá o level výš.

The Pathless je skrytým klenotem na poli Indie her The Pathless je skrytým klenotem na poli Indie her 9

The Pathless

The Pathless je kratší, ale zato zábavou nabitý titul, který dokazuje, že hry nemusí mít třicet hodin, abychom si je užili.

Cyberpunk 2077 je sci-fi RPG, jaké jsme si vždycky přáli zahrát Cyberpunk 2077 je sci-fi RPG, jaké jsme si vždycky přáli zahrát 10

Cyberpunk 2077

Night City nás rozhodně změnilo. Cyberpunk 2077 je tady a přináší svěží scénář, dechberoucí zasazení a výpravné questy se zapamatovatelnými postavami. Můžeme říct jen jedno: CD Projekt nás nezklamal.

Konečně pořádný battle royale pro VR?  Population: One - Recenze Konečně pořádný battle royale pro VR?  Population: One - Recenze 7

POPULATION: ONE

Pořádný battle royale pro virtuální realitu jsme tu dosud neměli. Proto přichází nový titul Population: One, který svým pohybovým systémem zaujme nejednoho hráče.

RIDE 4 jsou motocyklové závody bez emocí RIDE 4 jsou motocyklové závody bez emocí 6

RIDE 4

Závody motorek by měly být adrenalinovou podívanou, pořadí by se mělo měnit a hráč by během několika hodin měl přijít na kloub jízdnímu modelu a na svůj jednostopý stroj se spolehnout v každé situaci.

NHL 21 je co se týče obsahu spíš jedno velké DLC NHL 21 je co se týče obsahu spíš jedno velké DLC 4

NHL 21

Rok se rokem sešel a je to tu zase, dokáže nový díl legendární série NHL zlomit kletbu a vyjít ze stínů svého předchůdce, nebo tu máme jen další napodobeninu za plnou cenu?

Ghostrunner je běh o holý život - Recenze Ghostrunner je běh o holý život - Recenze 9

Ghostrunner

Hra, která nabízí neskonalou volnost pohybu a hardcore hratelnost, jež vám nedovolí šlápnout vedle a ještě k tomu procvičí váš postřeh. Pokud vás právě tohle láká, přibíhá Ghostrunner.

Immortals Fenyx Rising: Nástupce Zeldy, nebo jenom levná kopie? Immortals Fenyx Rising: Nástupce Zeldy, nebo jenom levná kopie? 8

Immortals: Fenyx Rising

Immortals Fenyx Rising přebírá hromadu mechanik z poslední Zeldy a na první pohled by se dalo říct, že je to možná až kopírka. Ve skutečnosti je tomu ale úplně jinak.