Diablovka nejen pro ty nejmladší - Minecraft Dungeons Diablovka nejen pro ty nejmladší - Minecraft Dungeons 8

Minecraft Dungeons

Čekali jsme na to dlouho a teď je čas se novému Minecraftu Dungeons podívat na zoubek. Máme pocit, že naplnil všechna očekávání... až na pár detailů.

FORM je umělecké dílo plné hlavolamů FORM je umělecké dílo plné hlavolamů 8

FORM

Pokud vlastníte VR headset, je Form něco, co by rozhodně nemělo ve vaší sbírce her chybět. Sice si užijete poměrně krátkou, ale za to kvalitní porci zábavy, i když zrovna třeba nepoberete příběh.

Ideální hra pro děti? Gigantosaurus: The Game Ideální hra pro děti? Gigantosaurus: The Game 4

Gigantosaurus The Game

Existuje ideální hra pro děti? Někdo by mohl navrhnout Maria, Knacka, nebo dokonce Fortnite. Dříve či později tyto hry zvýší obtížnost a děti budou muset zavolat své rodiče na pomoc. U téhle hry ne!

SnowRunner je bezkonkurenční off-road simulace, která doplácí na chyby SnowRunner je bezkonkurenční off-road simulace, která doplácí na chyby 7

SnowRunner

Po třech letech od vydání MudRunneru přichází mnohem komplexnější a lepší SnowRunner, který nemá ve svém žánru konkurenci, leč po technické stránce to není úplně výhra.

Lightmatter vzdává hold legendárnímu Portalu Lightmatter vzdává hold legendárnímu Portalu 8

Lightmatter

Lightmatter možná není perfektní logickou hrou, ale i přesto se za poslední roky, přiblížila hráči milovanému Portalu nejvíce.

Fort Triumph se neúspěšně snaží být nový zázrak na poli strategických her Fort Triumph se neúspěšně snaží být nový zázrak na poli strategických her 7

Fort Triumph

Od izraelských vývojářů přichází na svět strategická tahovka, která se chvástá svojí kombinací bojového systému podobnému hře XCOM a možnosti prozkoumávat svět, jak tomu vždy bylo v HOMM.

One Piece: Pirate Warriors 4 je super, ale nevydrží na dlouho One Piece: Pirate Warriors 4 je super, ale nevydrží na dlouho 7

One Piece: Pirate Warriors 4

Pirate Warriors úspěšně kombinovalo populární anime One Piece a Warriors hry. Čtvrtý díl se snaží být tím nejlepším, co série přinesla díky novým útokům, postavám a příběhu.

V Someday You’ll Return se vydáte na mrazivou procházku českou krajinou V Someday You’ll Return se vydáte na mrazivou procházku českou krajinou 8

Someday You'll Return

Someday You'll Return je psychologický horor od dvou českých vývojářů, který nás českou přírodou postupně zavede až do železobetonového pekla.

Gears Tactics je skvělý titul, který se neobejde bez chyb Gears Tactics je skvělý titul, který se neobejde bez chyb 8

Gears Tactics

Gears Tactics je inovativní tahovou strategií, která nabízí skvělý příběh, grafiku i hratelnost. I tak má ale svoje chyby, které vás budou občas štvát.

Bleeding Edge skrývá potenciál, který málokdo vůbec docení Bleeding Edge skrývá potenciál, který málokdo vůbec docení 5

Bleeding Edge

Bleeding Edge splňuje všechno proto, aby mohl být nazýván tzv. hrou na hrdiny. Ale i přes své nápady a zjevný potenciál v sobě nemá jiskru, která vás hru donutí hrát. Alespoň ne s úsměvem na tváři.

Groundhog Day: Like Father Like Son navazuje na stejnojmenný film Groundhog Day: Like Father Like Son navazuje na stejnojmenný film 7

Groundhog Day: Like Father Like Son

Groundhog Day: Like Father Like Son je pokračování filmu Na Hromnice o den více. Dosáhne ale stejných nebo podobných kvalit, jako tento „biják“ z devadesátek?

Staňte se nelítostným lovcem v Predator: Hunting Grounds Staňte se nelítostným lovcem v Predator: Hunting Grounds 7

Predator: Hunting Grounds

Buďte lovcem, nebo se staňte obětí v této asymetrické hře pro více hráčů na motivy slavné filmové série. Predátor je nelítostný lovec, ale spolupracující tým z něj rychle učiní štvanou zvěř.