Fall Guys: Ultimate Knockout je trhač rekordů i přátelství Fall Guys: Ultimate Knockout je trhač rekordů i přátelství 8

Fall Guys: Ultimate Knockout

Připravte se zradit i svého nejlepšího přítele v honičce za prvním místem ve Fall Guys: Ultimate Knockout! Čeká vás hromada rotačních překážek, fotbalových utkání, a ztracených ocasů.

Spellbreak - Kouzelný battle royale Spellbreak - Kouzelný battle royale 8

Spellbreak

Vyber si svou třídu, čaruj působivá kouzla a nandej to svým nepřátelům jako všemocný bojový mág v této epické akční fantasy hře žánru battle royale.

Rocket Arena - skvělá hra předurčená k neúspěchu Rocket Arena - skvělá hra předurčená k neúspěchu 6

Rocket Arena

Rocket Arena je už od svého začátku předurčena k zániku. Překvapivě to ale není kvůli chybám v herním designu, ale kvůli způsobu, jakým je titul monetizován.

Wasteland 3 je po letech skvělé post-apokalyptické RPG, na které jsme všichni čekali Wasteland 3 je po letech skvělé post-apokalyptické RPG, na které jsme všichni čekali 9

Wasteland 3

Wastelandy tu jsou s námi déle, než si mnozí vůbec pamatují a po šesti letech se nám konečně vrací třetí díl, který vám ukáže, že i apokalypsa může být zábava.

Marvel's Avengers: Mikrotransakce Assemble Marvel's Avengers: Mikrotransakce Assemble 6

Marvel's Avengers

Tvůrci série Tomb Raider se tentokrát rozhodli vydat do komiksových vod. Výsledek jejich snažení však působí značně rozpačitě.

Mafia: Definitivní edice - Recenze remaku české klasiky Mafia: Definitivní edice - Recenze remaku české klasiky 8

Mafia: Definitive Edition

Definitivní edice možná není úplně ta samá Mafia z roku 2002, ale to je právě dobře. Modernizace této hry dokazuje, že se i tvůrci celkem špatné třetí Mafie, mohou vykoupit, pokud se drží předlohy.

Češi dobývají vesmír ve hře Jets'n'Guns 2 Češi dobývají vesmír ve hře Jets'n'Guns 2 8

Jets'n'Guns 2

Nová česká hra od studia Rake in Grass nás vezme do vzdáleného vesmíru, kde se pokusíme všechno a všechny zachránit od strašlivého osudu. Potvrdí vývojáři známé přísloví „zlaté české ručičky“?

UFC 4 je čisté žadonění EA o vaše peníze UFC 4 je čisté žadonění EA o vaše peníze 5

EA Sports UFC 4

Jací se z vás v EA Sports UFC 4 stanou bojovníci, záleží na vašem stylu boje, dosažených úspěších a povaze. Do toho rozvíjejte a upravujte svého vlastního zápasníka.

Fast & Furious Crossroads jsou aspirantem na nejhorší hru roku Fast & Furious Crossroads jsou aspirantem na nejhorší hru roku 2

Fast & Furious Crossroads

Upozornění: U hraní Fast & Furious Crossroads se budete nudit, mohou vás bolet oči ze zastaralé grafiky a může vás rozbolet hlava poté, co několikrát praštíte hlavou o stůl.

Mortal Shell - Turbo Recenze Mortal Shell - Turbo Recenze 6

Mortal Shell

Máme tu další copycat Dark Souls, a nebo je snad Mortal Shell něčím více?

Destroy All Humans! - Turbo Recenze Destroy All Humans! - Turbo Recenze 7

Destroy All Humans!

Už vám tak nějak všichni kolem lezou krkem? Tak popadněte svou zbraň, naloďte se na váš létající talíř a dejte jim co proto!

Red Wings: Aces of the Sky vás prožene arkádovou světovou válkou Red Wings: Aces of the Sky vás prožene arkádovou světovou válkou 5

Red Wings: Aces of the Sky

Proletíte se nebem za první světové války, zatímco si vyslechnete příběh legendárního letce. Tak legendárního, že si nejspíše to nejlepší už zažil, a vám nechal už jen průměrný zbytek.