Yakuza: Like a Dragon Yakuza: Like a Dragon 8

Yakuza: Like a Dragon

Nejnovější Yakuza zkouší ledacos jinak. A světe, div se – vývojářům kupodivu ledacos docela vyšlo. Před sebou tak máme plnokrevné japonské RPG, které vás pohltí na skutečně úctyhodnou dobu.

Godfall je promrhaný potenciál, kde na ničem nezáleží Godfall je promrhaný potenciál, kde na ničem nezáleží 4

Godfall

Godfall měl obrovský potenciál díky originálnímu světu, ve kterém se hra nachází. Ovšem tohle se vývojáři rozhodli hodit za hlavu a místo toho je tu repetitivní mlátička s až primitivním příběhem.

Ideální kooperační hra Sackboy: A Big Adventure Ideální kooperační hra Sackboy: A Big Adventure 8

Sackboy: A Big Adventure

Vydej se s hadráčkem Sackboyem a přáteli na velkolepé 3D plošinovkové dobrodružství. Kultovní Sackboy se znovu vrhá do strhující akce v ohromně zábavném a ztřeštěném 3D plošinovkovém dobrodružství.

Amnesia: Rebirth je po dlouhé době pořádná hororová hra Amnesia: Rebirth je po dlouhé době pořádná hororová hra 9

Amnesia: Rebirth

Série Amnesia je velmi známá hororovka, jejíž druhý díl bohužel zapadnul jakožto nepovedený kousek. Právě vydané třetí pokračování je ale po dlouhé době horor, co doopravdy stojí za to.

Call of Duty: Black Ops Cold War konečně tříští svůj zastaralý koncept Call of Duty: Black Ops Cold War konečně tříští svůj zastaralý koncept 7

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War nabízí kampaň, která je inovativní a zábavná od začátku do konce. Cold War tříští svůj starý koncept a činí ho pestrým. To ovšem na úkor zastaralého multiplayeru.

Mravenčí spolupráci v Pikmin 3 Deluxe vám bude závidět i Ferda Mravenec Mravenčí spolupráci v Pikmin 3 Deluxe vám bude závidět i Ferda Mravenec 8

Pikmin 3 Deluxe

Čeká vás bláznivá záchranná mise, ve které budete házet pidimužíky všude kolem sebe, abyste ukořistili co nejvíce ovoce. Padlé na hlavu? Možná... ale dozajista vás to zabaví.

V Battletoads budete nejen mlátit nepřátele, ale i masírovat zákazníky V Battletoads budete nejen mlátit nepřátele, ale i masírovat zákazníky 8

Battletoads

V roce 1991 se trojice bojových ropuch poprvé objevila na našich obrazovkách s cílem zmlátit co nejvíc nepřátel, které potká. Tento rok jsme dostali nový díl a reboot celé série.

Návrat hardcore akce Demon's Souls Návrat hardcore akce Demon's Souls 9

Demon's Souls Remake

Bluepoint Games přináší remake PlayStation klasiky Demon’s Souls. Od základů kompletně přepracovaná a vylepšená hra představuje hrůzy temné fantasy země nové generaci hráčů a nechá je bloudit v mlze.

Star Wars: Squadrons vás zklame stejně rychle jako vás nadchne Star Wars: Squadrons vás zklame stejně rychle jako vás nadchne 7

Star Wars: Squadrons

Nová Star Wars hra od Electronic Arts se může pyšnit kvalitní hratelností a grafikou. Zaostává však téměř ve všech ostatních směrech. Více si řekneme v dnešní recenzi.

Vader Immortal pro PS VR z vás asi Jedi rytíře neudělá Vader Immortal pro PS VR z vás asi Jedi rytíře neudělá 5

Star Wars Vader Immortal

Kdo z vás si nepřál být rytířem Jedi? Díky technologii VR brýlí by se vám sen alespoň z části mohl splnit. Je ale právě Star Wars Vader Immortal pro PS VR tou hrou, která vám to splní? No nevím…

DiRT 5 se vrací k arkádovým závodům a posouvá je o krok dál DiRT 5 se vrací k arkádovým závodům a posouvá je o krok dál 9

DIRT 5

Dirt 5 bere existující arkádové prvky a spolu s pár novinkami je skládá do sebe. Na rozdíl od jiných závodních her to však dělá překvapivě dobře.

Assassin's Creed Valhalla reprezentuje dobrý díl série, který však vzpomínky na původní hry stále nepřekonává Assassin's Creed Valhalla reprezentuje dobrý díl série, který však vzpomínky na původní hry stále nepřekonává 8

Assassin's Creed Valhalla

Vikingové, brutalita, krev a drsné pobřeží Anglie. Je to opravdu správné zasazení pro nejnovější přírůstek do série Assassin's Creed nebo se jedná o další díl na který brzy zapomenete?