Groundhog Day: Like Father Like Son navazuje na stejnojmenný film Groundhog Day: Like Father Like Son navazuje na stejnojmenný film 7

Groundhog Day: Like Father Like Son

Groundhog Day: Like Father Like Son je pokračování filmu Na Hromnice o den více. Dosáhne ale stejných nebo podobných kvalit, jako tento „biják“ z devadesátek?

Staňte se nelítostným lovcem v Predator: Hunting Grounds Staňte se nelítostným lovcem v Predator: Hunting Grounds 7

Predator: Hunting Grounds

Buďte lovcem, nebo se staňte obětí v této asymetrické hře pro více hráčů na motivy slavné filmové série. Predátor je nelítostný lovec, ale spolupracující tým z něj rychle učiní štvanou zvěř.

Oninaki přináší krásné zpracování, ale i poněkud repetitivní souboj Oninaki přináší krásné zpracování, ale i poněkud repetitivní souboj 7

ONINAKI

Oninaki klame svým vzhledem. Tohle na první pohled roztomilé RPG s velmi povedeným soundtrackem se v rámci svého příběhu nebojí prozkoumat docela temná témata týkající se smrti a reinkarnace.

Motocyklové závody TT Isle of Man 2 vám chybu neodpustí Motocyklové závody TT Isle of Man 2 vám chybu neodpustí 8

TT Isle of Man - Ride on the Edge 2

Když vytrváte a naučíte se chování motorky, tak dostanete nejlepší motocyklové závody posledních let, které přinášejí skvělý pocit z rychlosti, krásné efekty a svištění větru.

Table Manners vám ukáže moderní rande, tak trochu jinak Table Manners vám ukáže moderní rande, tak trochu jinak 5

Table Manners: Physics-Based Dating Game

Randění občas může být velmi složité, proto se vám hra Table Manners snaží ukázat, že na tom není vlastně žádná věda a jak jednoduché to může být. Stanete se tedy tak trochu chůvou na hlídání.

Resident Evil 3 okrajuje i tam, kde to není nutné Resident Evil 3 okrajuje i tam, kde to není nutné 7

Resident Evil 3 Remake

Loňský remake Resident Evil 2 nám ukázal, jak má vypadat správný remake. Aktualizoval, co se dalo, a přitom zachoval aspekty, které dělaly tenhle titul specifickým. Nyní Capcom pokračuje třetím dílem.

Final Fantasy VII Remake je téměř excelentní hra (bez spoilerů) Final Fantasy VII Remake je téměř excelentní hra (bez spoilerů) 9

Final Fantasy VII: Remake

Po 23 letech se vrací Final Fantasy VII a stejně jako jeho původní verze, i tato přináší nové mechaniky, nadčasový příběh a výborné audiovizuální zpracování. Staňte se součástí odboje Avalanche!

V Hunt: Showdown nebudete mít strach jen ze zombíků V Hunt: Showdown nebudete mít strach jen ze zombíků 8

Hunt Showdown

Audiovizuální skvost od vývojářů série Crysis nám nabízí hororovou jízdu Divokým západem. Jak dlouho lze přežít ve světě plném krvelačných monster a hráčů lačnících po té nejcennější trofeji?

První Bayonetta se vrací v osvěžené podobě remasteru. Stojí však za to? První Bayonetta se vrací v osvěžené podobě remasteru. Stojí však za to? 7

Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle

Příběh čarokrásné kouzelnice vrací to, co máme na značce rádi. A to hned s několika technickými vylepšeními.

The Division 2: Warlords of New York je příběhové rozšíření bez pořádného příběhu The Division 2: Warlords of New York je příběhové rozšíření bez pořádného příběhu 6

The Division 2: Warlords of New York

Přestože The Division 2 sklízelo dlouho samé úspěchy, i ti nejvěrnější se po pár měsících stereotypními přestřelkami přejedli. Bylo tudíž jen otázkou času, kdy se dočkáme něčeho nového. No, „nového“.

Monster Energy Supercross 3 je kopie svého minulého dílu Monster Energy Supercross 3 je kopie svého minulého dílu 6

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 3

Italské studio Milestone přináší další díl licencované motokrosové jízdy, moc nového toho ale nenabízí.

Animal Crossing: New Horizons, aneb relaxace na opuštěném ostrovu Animal Crossing: New Horizons, aneb relaxace na opuštěném ostrovu 9

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons je pokračování úspěšné série, která je tu s námi už nějakou tu dobu. V některých věcech lepší než předchozí, avšak v jiných... už trochu méně.