Videoherní svátek se v příštím roce vrátí: E3 2023 potvrzena

V letošním roce se videoherní svátek E3 v Los Angeles nekonal, dokonce ani digitálně, což mnohé vedlo k tomu, aby společnost ESA ukončila pořádání veletrhu. Ta se ale v příštím roce chystá vrátit.

V roce 2023 se vrátí veletrh E3 i BlizzCon

Videoherní svátek se v příštím roce vrátí na výstaviště do centra Los Angeles. E3 2023 slibuje týden plný odhalení tříáčkových her a premiér nových titulů, což si užijeme v přenosech i doma.

Svátek videoher letos nebude: E3 2022 zrušena, ale už se hlásí náhrady

Ani letos v létě na výstavišti v Los Angeles neproběhne svátek videoher. Kultovní veletrh se nebude konat ani digitálně, oznámila dnes v noci organizace ESA. O velké prezentace ale nepřijdeme.

Klasický veletrh E3 se ani letos nevrátí

Každoroční veletrh Electronic Entertainment Expo se ani v letošním roce nevrátí ve své klasické podobě. Kvůli přetrvávajícím zdravotním rizikům spojených s covidem-19.

MSI představila na veletrhu CES 2022 nové notebooky řady Gaming a Creator

Oceněné notebooky s procesorem Intel Core 12. generace a grafickou kartou až GeForce RTX 3080 Ti na virtuální akci "Gameverse".

EA Play Live se dočkáme i letos, ovšem v trochu jiném měsíci

Electronic Arts se nebude účastnit veletrhu E3, který bude čistě digitálně. Velký vydavatel uspořádá svou akci EA Play Live, ale až později. Co můžeme očekávat?

Známe datum a účastníky letošního herního veletrhu E3

Herní veletrh E3 letos proběhne v digitální podobě. Kdy se akce uskuteční a na jaké účastníky se můžeme těšit? Organizátoři přinášejí první detaily. Dle nich se vyplatí E3 2021 sledovat.

Veletrh E3 v Los Angeles pro letošní rok je oficiálně zrušený

Bylo tomu tak v roce 2020 a jak se dalo předpokládat, stane se tak i v roce 2021. Nejslavnější herní veletrh E3 se opět neuskuteční v jeho tradiční podobě. Letos se ho však dočkáme v digitální formě.

Herní veletrh E3 by se letos měl odehrát v digitální podobě

Poté, co byla loňská E3 zrušena kvůli stále probíhající pandemii, se organizátoři z ESA pokusili uspořádat digitální verzi. To loni nakonec nevyšlo, ale letos by mělo být vše jinak.

Zahrajte si zdarma akci Devolverland Expo, která Devolveru nahrazuje E3

Devolver Digital proslul svými netradičními prezentacemi. Tentokrát nás místo klasické E3 čeká menší hra z pohledu první osoby, ve které můžeme mimo nových trailerů najít i mnoho skrytých tajemství.

Summer Game Fest: Náhrada za E3 bude velkolepá a na několik měsíců

Během května až srpna uvidíme spoustu novinek od známých společností a vývojářů. Nechybí Cyberpunk, PlayStation nebo Xbox.

BioShock 4 z vlastních očí, přednášky a veletrhy skrz VR, Treyarch opouští klíčový člen Zombies módu

Dobré ráno. Po víkendu jsme zpět s čerstvou várkou zajímavých zpráviček z herního světa. Dnes ještě o češtině pro Plague Inc: Evolved, švédských strojích ve War Thunderu nebo o hrách zdarma na Epicu.

Sony na pražském veletrhu For Games ukáže MediEvil i Iron Mana VR

Předplatitelé PS Plus si mohou vyzvednout svou odměnu a v Letňanech si zahrát Nioh 2 nebo Iron Man VR.

Veletrh E3 čekají v příštím roce velké změny

Veletrh E3 je jeden z největších herních svátků vůbec. Je na něm představena většina her od největších herních studií a společnosti. Jenže poslední obou obliba tohoto veletrhu upadá, což se…