Zobrazit vše ve dne 31. 3. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E22

Nečekaná odhalení a očekávaná zrada

Od té doby, co si píšeme scénáře 90 HODIN v týmu navzájem vzniká panická hrůza z toho, že nám nedochází, jak vážné novinky umí být. Tentokrát si je řekneme proto všechny. Zkusíme zahrnout i Diablo IV.

Svátek videoher letos nebude: E3 2022 zrušena, ale už se hlásí náhrady

Ani letos v létě na výstavišti v Los Angeles neproběhne svátek videoher. Kultovní veletrh se nebude konat ani digitálně, oznámila dnes v noci organizace ESA. O velké prezentace ale nepřijdeme.

Upíří battle royale v ulicích Prahy si užijeme už za měsíc

Vítejte v Bloodhuntu. Po nemilém odložení se konečně blíží plnohodnotná verze bezplatné upíří battle royale akce Vampire: The Masquerade - Bloodhunt, která je zasazena do Prahy. Vyjde na PC i PS5.

Z Matcha jsme viděli pouze základní mechanismy

Na včerejší odhalení spoj-tři střílečky Matcho navazujeme dalšími informacemi a tříminutovým příběhovým trailerem, který je obohacen o české titulky. Podívejte se.

Warhammer 40,000: Darktide vás zavede do temného a nebezpečného úlového města

Minutový filmeček přináší datum vydání kooperativní first-person střílečky Warhammer 40,000: Darktide od autorů úspěšné série Vermintide ze studia Fatshark. Co hra nabídce?

Co se stalo s Abandoned? Tvůrci odstraňují příspěvky na Twitteru

Kontroverzní hororová survival akce Abandoned nebyla ještě ani pořádně představena a už má za sebou několik kontroverzí. Po nezvládnutém marketingu přichází nejspíš konečná!

Kung-fu bojovka Sifu bude v češtině na PS5, PS4 i PC

Česká distributorská společnost Hype dnes potěšila všechny tuzemské hráče, kteří rádi hrají hry s českou textovou lokalizací. Další hrou s českými titulky je kung-fu bojovka Sifu.

Nintendo Switch Sports předvádí svůj půvab

Už za necelý měsíc si na Nintendu Switch užijete kolekci sportovních her pro celou rodinu. Nintendo Switch Sports navazuje na úspěšný titul Wii Sports a láká na zábavné arkádové sporty.

Velký problém pro Call of Duty: Warzone, předplatné ve hře a nové studio

V posledních hodinách se v různých souvislostech mluví o Call of Duty. Včera začala netypická dvoutýdenní zkušební verze multiplayeru Call of Duty: Vanguard. Je toho ale mnohem víc.

Tvůrci konzolových verzí Rustu chystají pro Fallout 76 vzrušující obsah

Od roku 2018 je Fallout 76 postupně opravován a rozšiřován. Dalo by se říct, že dnes jde o úplně jinou hru. Před vývojáři z Bethesda Game Studios je ale ještě hodně práce, na kterou ale nebudou sami.

The Stanley Parable: Ultra Deluxe má konkrétní a geniální datum vydání

I když tomu někteří fanoušci nejspíš stále odmítnou uvěřit, konečně víme, kdy přesně si zahrajeme novou verzi indie hitu z roku 2013, který původně vznikl jako mod pro Half-Life 2.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 31. března

Tvář Valve po 22 letech odešla z firmy. eFootball by mohl být konečně kompletní. Activision Blizzard zaplatí pokutu. Patch pro Horizon Forbidden West. Hra zdarma. Výprodej simulátorů. Konzole od Apple