Zobrazit vše ve dne 10. 2. 2021

Empire of Sin se snaží vést mafii jako podnik

Empire of Sin je zajímavý titul, nesnaží se totiž ukázat mafiánský život jen tou agresivní formou, ale chce ukázat i tu ekonomickou cestu.

Far Cry 6 a Rainbow Six Quarantine můžeme čekat letos

Ubisoft během konferenčního hovoru s investory uvedl, kdy vyjdou hry Far Cry 6 a Rainbow Six Quarantine. Francouzská společnost oba tituly loni na podzim odložila. Dnes už víme, do kdy vyjdou

PlayStation 5 možná dostane zadní tlačítka

Sony si patentovala přídavné zařízení na ovladač, které přidává dvě programovatelná tlačítka na záda ovladače. Koncept je podobný přídavku ovladače minulé generace konzolí.

Chtěli byste klasické Assassin's Creed? Tak to Ubisoft neplánuje

Přechod Assassin's Creed do žánru akčních RPG sérii prospěl a postaral se o nárůst aktivních hráčů. Ubisoft je s novou podobou své slavné značky spokojen. Návrat ke kořenům se konat nebude.

Budoucnost her od Ubisoftu: Čeká nás více free-to-play her?

Zhodnocení třetího čtvrtletí fiskálního roku přineslo celou řadu zajímavých dat ze strany francouzské společnosti. Při takové příležitosti jsme se však dozvěděli i plány pro její budoucnost.

Zdarma Assassin's Creed Chronicles China a We Were Here

PC hráči mohou mít zdarma 2,5D plošinovku ze světa Assassin's Creed, zatímco PlayStation 4 a PlayStation 5 hráči získají logický kooperativní titul, který dříve vyšel na PC a Xbox One.

Grafických karet GeForce řady RTX 30 bude ještě méně

Už od vydání není lehké nové grafické karty získat, a v průběhu první čtvrtiny tohoto roku se má situace ještě o něco zhoršit. Důvodů je mnoho, výsledkem jsou zvyšující se ceny nedostatkového zboží.

Herní veletrh E3 by se letos měl odehrát v digitální podobě

Poté, co byla loňská E3 zrušena kvůli stále probíhající pandemii, se organizátoři z ESA pokusili uspořádat digitální verzi. To loni nakonec nevyšlo, ale letos by mělo být vše jinak.

Jaké budou Star Wars od tvůrců série The Division?

Star Wars projekt od studia Ubisoft Massive (autoři The Division) bude průkopnický, prohlásil Yves Guillemot, šéf Ubisoftu, během konferenčního hovoru s investory. O jaký žánr se bude jednat?

EA utrácejí za mobilní hry, nový obrázek ze Senua's Saga: Hellblade 2

Společnost Electronic Arts za 2,1 miliardy dolarů koupila Glu Mobile. Apex Legends na next-gen konzolích může běžet velmi rychle. U Final Fantasy VII Remake máme čekat vylepšenou verzi.