Fortnite je možné hrát přes Xbox Cloud Gaming bez předplatného

V Xbox Cloud Gamingu je první hra, kterou můžete hrát bez předplatného Xbox Game Pass Ultimate. Fortnite přes cloudovou službu Microsoftu funguje na iOS, Androidu a PC.

Cílem Microsoftu je Xbox Gaming Cloud rychle zpřístupnit všem

Dnes je Xbox Gaming Cloud spuštěn v betě pro zařízení od Applu a Windows 10 prostřednictvím internetového prohlížeče. Konzole Xbox Series X/S a Xbox One obdrží novou aktualizaci.

Představen handheld od Logitechu pro cloudové nebo mobilní hraní

Logitech konečně představil svůj handheld, který je určený pro cloudové hraní. Náročné tituly si půjde zahrát přes platformy jako Nvidia GeForce Now nebo Xbox Cloud Gaming. Potěší i mobilní hráče.

Handheld od Logitechu unikl. Poběží na něm Android

Na internet se dostaly první obrázky zařízení, které nese název Logitech G Gaming Handheld. Vzniká ve spolupráci Logitechu a Tencentu a připomíná Nintendo Switch.

Logitech chystá handheld pro cloudové hraní

Když vidíme úspěch Nintenda Switch a Steam Decku, tak není divu, že si z koláče chtějí ukrojit i další společnosti. Tentokrát je to ale trochu jiné. Tentokrát jde totiž o cloudové hraní velkých her.

Na televizích Samsung si zahrajete velké pecky bez konzole a počítače

Pomalu přichází doba, kdy nebude potřeba herní konzole, natož nadupaný počítač za desítky tisíc korun. Nejnovější televizory a monitory Samsungu již podporují nejoblíbenější služby pro streamování.

Microsoft pokračuje v cestě umožnit hrát všem a přibližuje vylepšení cloudového hraní

Morgan Brown z Microsoftu představil několik zajímavých novinek, kterými bude obohacena služba Xbox Cloud Gaming, která je součástí předplatného Xbox Game Pass Ultimate.

Hry pro Xbox si brzy zahrajete bez konzole na televizi

Microsoft to se slibem přinést hry všem myslí opravdu vážně. Po spuštění výhodného předplatného Game Pass se americká společnost více soustředí na cloud a ve spolupráci se Samsungem přináší aplikaci.

Xbox skutečně chystá zařízení pro streamování her ve stylu Chromecastu

Jmenuje se Xbox Keystone. Zatím jde pouze o kódové označení. Skrývá se za ním malé zařízení pro streamování, které připojíte do televize nebo monitoru přes HDMI.

Nefunkční síť Xboxu zablokovala i hraní singleplayerových her

Aktualizace: Oproti víkendu je situace lepší, ale nadále část hráčů nemůže hrát své zakoupené hry v digitální verzi. Microsoft zmírnění problémů, které se objevily o víkendu, očekává brzy.

Xbox chystá hraní her přes set-top box i aplikaci v TV

Microsoft chce umožnit uživatelům hrát kdekoliv a kdykoliv. Iniciativa Xbox Everywhere se má roztočit během následujících 12 měsíců se speciálním zařízením i aplikací pro televize.

Šéf Xboxu Phil Spencer obdrží cenu za celoživotní dílo

Phil Spencer, šéf značky Xbox a generální ředitel herní divize Microsoftu, obdrží prestižní ocenění AIAS za celoživotní dílo. Spencer se dostává do společnosti významných lidí jako je Satoru Iwata.

Cloudové hraní od Microsoftu: Zahrajte si Xbox Series X hry na PC i mobilu a tabletu

„Chceme, abyste měli možnost hrát ty nejzajímavější a nejúchvatnější hry kdykoli a kdekoli se rozhodnete. Jednoduše řečeno, přinášíme zážitek z Xboxu přímo do zařízení, která používáte nejčastěji.“

Knihovna pro cloud gaming od Xboxu se rozšiřuje o další tituly

Předplatitelé Xbox Game Pass Ultimate se dočkají řady nových her, které si budou moci zahrát na mobilních zařízeních za pomocí cloudového hraní. Těšit se můžete na staré kousky z Xboxu a Xboxu 360.

Co takhle zahrát si novou Forzu i na vašem Android zařízení

Již několikrát jsme mohli slyšet o přípravě takzvaného streamovaného hraní, jenže zatím žádná služba nefungovala tak, jak má. Nedávno začal tuto možnost hraní zkoumat i vývojářský tým z Microsoftu a…