Avatar garb

Vojtěch Petr - garb Redaktor

Garb miluje technologie, hraní her a je velký fanda velkých propracovaných příběhů. Hry hraje odjakživa. Sám ani neví, jaká hra byla jeho první. Vše, co je možné zjistit a prozkoumat, zjistí, prozkoumá a zapíše si do hlavy! Proto byste si na něj měli dávat pozor, co vlastně vykládá, protože se v tom množství informací sám ztrácí.

Nový člen redakce
74 publikací
0 recenzí
24 komentářů
Článek Novinka

Apple se chce přiblížit gamingu. Představil MetalFX Upscaling

Na konferenci Apple WWDC 2022 se společnost pochlubila s MetalFX Upscaling, který pomůže hráčům s plynulostí her na Macu. Na konferenci se překvapivě ukázal Capcom.

Článek Novinka

Držák Steam Decku odložen na neurčito kvůli covidu

Plánujete Steam Deck a chtěli byste k němu dokovací stanici podobnou té, kterou má Nintendo Switch? Jestli vás už dříve zaujal oficiální Steam Deck Dock od Valve, zklameme vás. Byl odložen.

Článek Novinka

Ayn Loki je handheld s Windows a nízkou cenovkou

Čínské Ayn hrdě představilo handheld Ayn Loki. Podle společnosti je to cenově nejdostupnější herní konzole s Windows vůbec. S cenovkou šla totiž opravdu nízko.

Článek Novinka

Součástky pro Steam Deck brzy koupíte na iFixit

Tento rok patrně svítí ve světle práva na opravu. Valve se totiž přidává mezi společnosti, které prodávají náhradní díly zařízení přímo zákazníkům, aby si ho mohli sami doma opravit.

Článek Novinka

Google, Meta a další jsou nuceni vysvětlit fungování algoritmů

V sobotu 23. 4. po dlouhých hodinách jednání se lídři v Bruselu dohodli na rozšíření balíčku aktu o digitálních službách. Například Google a Meta budou muset vysvětlit, jak fungují jejich algoritmy.

Článek Drby

Takto údajně vypadá příští headset od Meta

Dataminer a YouTuber SadlyItsBradley přišel s leakem vzhledu Projektu Cambria, nejnovější Mixed Reality headset, který Meta připravuje. Jde o velmi kvalitně vypadající zařízení.

Článek Novinka

Apple, Facebook a Discord omylem předali data hackerům

Uplynuly zatím tři měsíce v tomto roce a již jsme zaznamenali mnoho kybernetických útoků. Tentokrát hackeři použili trik, který jsme v těchto oblastech neočekávali.

Článek Novinka

Výrobce vysavačů Dyson představil sluchátka s čističkou vzduchu

Dyson Zone, jak jim říkají, jsou unikátní sluchátka, která vás nejen odpojí od hluku vnějšího světa, ale dokonce vás ochrání před nečistotami v okolním vzduchu.

Článek Novinka

Tvůrce GIFu Stephen Wilhite minulý týden zemřel

GIF je skvělý formát na přeposílání vtipných krátkých videí mezi přáteli. Zajímali jste se někdy o jeho původ? Stephen Wilhite, jeden z tvůrců GIFu, bohužel zemřel minulý týden.

Článek Novinka

Windows 11 zkouší reklamy snad na nejhorším místě

Nedávno jsme vás informovali o kartách v prohlížeči souborů na novém Windows 11. Nyní přichází další zpráva ke stejnému tématu. A to, že operační systém zde nově dokonce zobrazuje reklamy.

Článek Novinka

Rusko se chystá legalizovat pirátství her, filmů a programů

Hráli jste někdy nějakou hru bez toho, abyste si ji zakoupili? V Rusku přesně tohle chtějí povolit. Platit to bude však jen na software těch, kteří podpořili sankce.

Článek Novinka

M1 Ultra má za cíl překonat GeForce RTX 3090

Když jsme se dočkali původního M1 čipu, všichni jsme byli překvapeni jeho sílou. Nyní přichází M1 Ultra a s otevřenou pusou sledujeme výkon, který nám při úterní Apple konferenci ukázali.