Zobrazit vše ve dne 9. 5. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E33

K čemu Game Pass, hry jsou zdarma...

Vyplatí se platit Xbox Game Pass? Možná pro vás ne. Za to herní společnosti, ty se rádi kupují a Overwatch 2 prý už nikoho nezajímá. Ta doba se zrychluje, naštěstí máme přehled za posledních 90HODIN.

EA obnovuje spolupráci s majitelem Pána prstenů a Hobita

Electronic Arts obnovila spolupráci s Middle-earth Enterprises. Tentokrát ale nejde o velký projekt, nýbrž o bezplatnou mobilní hru, která bude sběratelským tahovým titulem.

Duke Nukem Forever je zpět zásluhou úniku verze z roku 2001

Internetem začínají kolovat materiály z verze 14 let vyvíjené střílečky Duke Nukem Forever, která pochází z roku 2001. Podle tvůrce celé série jde ale spíše o soubor nedodělaných testovacích úrovní.

Fanoušek chystá vysněný remake NFS: Underground 2

Čekání na oznámení nového Need for Speed pravidelně provázejí komentáře s přáním návratu série Underground. Na jednom takovém remaku pracuje nadšený fanoušek. Podívejte se.

The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Hra The Stanley Parable: Ultra Deluxe nejen, že dvakrát vkročuje do stejné řeky, ona v ní dokonce plave a dělá si srandu ze všech, kdo se ji bojí. A stejně jako originál to dělá naprosto skvěle.

Nefunkční síť Xboxu zablokovala i hraní singleplayerových her

Aktualizace: Oproti víkendu je situace lepší, ale nadále část hráčů nemůže hrát své zakoupené hry v digitální verzi. Microsoft zmírnění problémů, které se objevily o víkendu, očekává brzy.

Díky seriálu bude dávat příběh The Last of Us větší smysl

Na internet se dostaly záběry z natáčení seriálu The Last of Us, které potvrzují, že nový hit HBO ukáže události před příběhem hry, než jsme se seznámili s Joelem a Ellie.

Xbox chystá hraní her přes set-top box i aplikaci v TV

Microsoft chce umožnit uživatelům hrát kdekoliv a kdykoliv. Iniciativa Xbox Everywhere se má roztočit během následujících 12 měsíců se speciálním zařízením i aplikací pro televize.

Jaký bude sci-fi horor The Callisto Protocol od autora Dead Space?

Ze sci-fi hororu The Callisto Protocol od Striking Distance Studios jsme toho dosud moc neviděli, přesto si mnozí od hry hodně slibují. Projekt chystá Glen Schofield, bývalý tvůrce Dead Space.

Gotham Knights mohou mít kooperaci pro čtyři hráče

Akční open-world RPG titul Gotham Knights byl dříve popisován jako hra pro jednoho hráče s možností kooperace pro dva hráče. Teď to vypadá, že online kooperace bude podporovat až čtyři hráče.

Federální obchodní komise vyšetřuje akvizici Bungie společností Sony

Americká Federální obchodní komise (zkráceně FTC) zahájila hloubkové vyšetřování nedávné akvizice Bungie společností Sony. Zkoumá také transakci Microsoftu, který kupuje Activision Blizzard.

Výtvarník Rockstaru vytvořil komiksy na motivy God of War, The Last of Us nebo Resident Evil

Jak by vypadaly populární videohry, kdyby byly vytvořeny před lety jako komiksy? Tak tohle se rozhodl zjistit Mark Scicluna. Výtvarník studia Rockstar Games se inspiroval starými komiksy DC.