Test Drive Unlimited Solar Crown

Test Drive Unlimited Solar Crown ukazuje prostředí

V galerii si prohlédnete město s mrakodrapy, noční ulici, krásné pobřeží, centrum se sochou i místa mimo město, kde o adrenalinové momenty při závodech nebude jistě nouze.

Test Drive Unlimited Solar Crown v září nevyjde a nebude pro PS4 a Xbox One

Test Drive Unlimited Solar Crown bohužel 22. 9. letošního roku nevyjde. Společnosti Nacon a Kylotonn dnes oznámily odklad na rok 2023. Současně se rozhodly, že hru nebudou vyvíjet pro old-gen.

Test Drive Unlimited Solar Crown ctí DNA prvních dílů série

Společnosti Nacon a KT Racing zveřejnily nový filmový trailer na Test Drive Unlimited Solar Crown. Hra ctí DNA předešlých dílů série a ponoří vás do detailního světa s luxusními automobily.

RoboCop, Terminátor, Glum, závody Test Drive a další hry z prezentace Naconu

RoboCop, Terminátor, Test Drive Unlimited Solar Crown, The Lord of the Rings: Gollum, Steelrising, Ad Infinitum, Crown Wars: The Black Prince, Clash: Artifacts of Chaos, Hell is Us, War Hospital...

Společnosti Nacon a Ubisoft ukážou spoustu her

Pokud vám přišlo, že na červnových prezentacích chyběla celá řada her, tak to společnosti Nacon a Ubisoft chtějí napravit. Už zítra dvě prezentace. Další potom v září.

Nacon Connect přinesl Test Drive v Hongkongu, Gluma i RoboCopa

Nacon vynechal E3 2021, aby uspořádal vlastní konferenci věnovanou svým hrám a zařízením. Francouzská společnost se rozhodla přiblížit nacházející tituly a připravila několik překvapení.