Zobrazit vše ve dne 11. 7. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E51

Ubisoft vám smaže hru z knihovny!

Hideo Kojima "spáchal" atentát, tedy podle řecké televize. Samozřejmě se jedná o novinářskou kachnu, ale jako titulek to zní skvěle! Dále se můžete těšit na nadávání na Ubisoft a Take Two!

Noclip nabídl bližší pohled na zrušený DOOM 4

Noclip zveřejnil zajímavý sestřih spojený se sérií DOOM, který ukazuje nejen materiály z vývoje restartu z roku 2016, ale i ze zrušeného DOOMu 4, na němž studio id Software pracovalo předtím.

Oznámení předělávky GoldenEye 007 má být v limbu kvůli válce na Ukrajině

First-person střílečka GoldenEye 007 z roku 1997 pro Nintendo 64 od studia Rare je považována za kultovní hru. Není divu, že spekulacím a náznakům se dostává větší pozornosti.

Hideo Kojima neprávem spojen s atentátem na bývalého japonského premiéra

Francouzský politik Damien Rieu a dvě zpravodajské agentury neprávem spojili Hidea Kojimu s atentátem na bývalého japonského premiéra Shinzoa Abeho. Ten byl napaden během veřejného vystoupení.

Obrat. Assassin’s Creed Liberation HD zůstane hratelné

Za tenhle zmatek si nejspíš může Ubisoft sám, když na Steamu uvedl špatné informace. Každopádně, původní informace ohledně PC verze Assassin’s Creed Liberation HD se bere zpět.

Příběh Alana Wakea 2 je monstrum, vzkazuje Sam Lake

Mnoho fanoušků Alana Wakea si oddychlo, když finské studio Remedy Games koncem loňského roku oznámilo pokračování hororového příběhu spisovatele, ale zatím jsme se toho o hře moc nedozvěděli.

Míchání drinků a vyhazování výtržníků na vás čeká v simulátoru nočního klubu

V tomhle titulu si otevřete vlastní noční klub a postupně z něj uděláte podnik číslo jedna ve městě. Vše se odehraje z pohledu první osoby, abyste měli na vše „pěkný“ výhled.

Test Drive Unlimited Solar Crown ukazuje prostředí

V galerii si prohlédnete město s mrakodrapy, noční ulici, krásné pobřeží, centrum se sochou i místa mimo město, kde o adrenalinové momenty při závodech nebude jistě nouze.

Remake The Last of Us nevzniká za účelem vytáhnout z hráčů další peníze

Vývojář brání vznik postapokalyptické akce The Last of Us Part 1 od Naughty Dog. Část fanoušků s ním souhlasí a poukazuje na rozdíly mezi originálem, remasterem a remakem.

Take-Two požaduje stažení dalších modifikací pro GTA 5, Red Dead a Mafii

Co by někteří za takový zájem u svých her dali. Take-Two je ale snaha komunity o oživení titulů proti srsti a aktivně proti modifikacím bojuje. Nově se cílem společnosti stal Luke Ross.

Respawn shání vývojáře na vývoj singleplayerové střílečky ze světa Apex Legends

Studio Respawn Entertainment připravuje novou singleplayerovou střílečku, která je zasazená do světa Titanfallu a Apex Legends. Raději ale nepočítejte s tím, že půjde o Titanfall 3.