Bojte se a křičte. Phasmophobia láká na aktualizaci Apocalypse

Po oznámení rozsáhlého plánu, jakým směrem se bude vývoj Phasmophobie ubírat, přichází děsivý trailer, který ukazuje, co vše přinese nadcházející aktualizace Apocalypse. A rozhodně toho není málo.

Stručně: Drzý klon Unreal Enginu 5, novinky do Farming Simulatoru 22, nové PS Plus hry

Dobré ráno. Na Steamu někdo prodává klon Unreal Enginu 5. Farming Simulator 22 vítá další značku. Sony přichází o významného designéra. The Callisto Protocol bude hodně detailní. A další novinky.

Co čeká psychologický horor Phasmophobia v roce 2022?

Psychologická hororová hra Phasmophobia, v níž až 4 hráči loví duchy, má za sebou úspěšný rok. Co ale na hráče čeká v roce nadcházejícím? Už nyní jsou tady první informace.

90VTEŘIN Epizoda S7E80

Non-binary postava už i v Battlefieldu

Tak v dnešních 90VTEŘINÁCH čekáme pěknou smršť komentářů, v Battlefieldu 2042 se totiž mezi specialisty objevuje jedna nebinární postava a víme co se cenzuruje v GTA.

Velká halloweenská aktualizace pro strašidelnou hru Phasmophobia

Strašidelná kooperativní hra Phasmophobia vytahuje na Halloween z pytle nové strašidelné lahůdky. Nová a velká aktualizace Nightmare přidává venkovní mapu i nová strašidla.

90VTEŘIN Epizoda S7E70

Mafie ve virtuální realitě?!

Některé hry je lepší prožít na vlastní kůži. Třeba českou Mafii. Vývojáři Detroit: Become Human se zase pouštějí do Star Wars hry a Call of Duty má problémy. Tak alespoň 90VTEŘIN je v pořádku. Eh.

Phasmophobia je tu s námi už rok, a to se neobejde bez nové aktualizace

Phasmophobia, ve které se vžijete do role lovců duchů, slaví své první výročí. S ním přichází nová aktualizace, která vylepšuje deník a upravuje některé herní systémy.

Strašidelná Phasmophobia se rozrůstá

Nezávislý hororový hit z roku 2020, který během pandemie vystřelil mezi jedny z nejoblíbenějších her, se rozrůstá o očekávaný obsah. Phasmophobia obdržela novou aktualizaci.

90VTEŘIN Epizoda S7E14

Hry se zase zdražují?!

V dnešní epizodě straší. Nejenom, že nás vývojáři straší dalším zdražováním her a Marvel's Avengers nás nutí grindovat, máme na mysli skutečné duchy jako ve Phasmophobii. Uvěříte nám už za 90VTEŘIN.

Vynalézavější duchové v hororu Phasmophobia

Umělá inteligence nadpřirozených bytostí v hororu Phasmophobia byla vylepšena. Vývojáři se postarali, aby útěk před duchy byl o něco obtížnější. Co se duchové naučili?

Phasmophobia je víc než „jen“ duchařský horor - dojmy z hraní

V předběžném přístupu na Steamu se objevil další letošní hit, který přišel jako blesk z čistého nebe. Phasmophobia možná na první pohled neoslní, ale když jí dáte šanci, určitě vás překvapí.

TOP 5 Epizoda S1E170

Hry, které vás slyší

Hry, které můžeme ovládat hlasem, mají takové to vlastní kouzlo, které se nepopisuje tak snadno, ale jakmile si to vyzkoušíte, zjistíte přesně, to co myslíme.

Phasmophobia

2020