Zobrazit vše ve dne 22. 10. 2020
TOP 5 Epizoda S1E170

Hry, které vás slyší

Hry, které můžeme ovládat hlasem, mají takové to vlastní kouzlo, které se nepopisuje tak snadno, ale jakmile si to vyzkoušíte, zjistíte přesně, to co myslíme.

Immortals Fenyx Rising láká na příběh a má podobné rysy jako Assassin's Creed

Tvůrci Assassin's Creed Odyssey vdechli život mytologickému dobrodružství. Hrát budete za Fenyxe, nového okřídleného poloboha na výpravě za záchranou řeckých bohů. Ve hře budou české titulky.

Rambo brutálně řádí v Mortal Kombat 11

Nový trailer představuje možnosti Ramba v Mortal Kombatu 11. Ikonická filmová postava se do krvavé bojovky podívá 17. 11. v rámci druhého Kombat Packu. I prostřednictvím speciální edice.

PS5 bude v den vydání podporovat šest streamovacích platforem

Konzole PlayStation 5 bude v den vydání podporovat šest streamovacích platforem. Další aplikace slibuje Sony později. Došlo také k potvrzení tlačítek ovladače Media Remote.

Bethesda čelí obžalobě za úmyslnou sabotáž

Na obzoru je další zajímavý soudní spor. Tentokrát se točí okolo hry Rune II a nečekanému konci studia Human Head. Vše údajně v pozadí řídila Bethesda, aby chránila jednu ze svých her.

Civilization VI dostává režim vzdávající hold klasice Sid Meier's Pirates!

Fanoušci strategií jistě znají hru Pirates! od spolutvůrce série Civilization Sida Meiera. Titul Pirates! vznikl v roce 1987 a nyní se vrací v podobě speciálního režimu pro Civilization VI.

Zajímavě vypadající RTS z období Římského císařství táhne k zemi neznalost historie

Roman Empire Wars vypadá jako nadějná real-time strategie s taktickými prvky inspirována sérií Total War. Bohužel někteří vývojáři nejspíš chyběli na hodinách dějepisu, proto v nás hra vzbuzuje obavy.

Horor Scorn vystupuje ze stínů se svým novým gameplayem

Hororové adventura Scorn od studia Ebb Software se ukazuje ve 14 minut dlouhém videu. V něm můžeme vidět podivná stvoření a groteskní zbraně, které vás zvládnou zaskočit.

Darkest Dungeon 2 nabídne více temných dungeonů

Video napovídá, že Darkest Dungeon 2 bude temnější a nabídne větší množství dungeonů. Teaser naznačuje zachování estetického stylu, zatímco doprovodný popisek slibuje těžké a napínavé dobrodružství.

Spider-Man: Miles Morales - rozdíly na PS5 a PS4, herní doba, kostýmy

Kreativní ředitel hry Spider-Man: Miles Morales se v aktuálním rozhovoru zaměřil na rozdíly mezi PlayStation 5 a PlayStation 4 verzí nového pavoučího dobrodružství.

Final Fantasy XVI v roce 2021, nový projekt Kojima Productions, Pac-Man pro 64 hráčů

Dobré ráno. Dnes tu máme velkou posilu pro studio Obsidian, zmenšení velikosti Fortnite na PC i odpověď, zda PS5 vertikálně nebo horizontálně. To a mnohem víc v dnešním Stručně.

„Hackerský útok“ na Microsoft Store. Hry od Ubisoftu mají nové obaly s prasetem

Z falešného hackerského útoku se vyklubala slevová akce Watch Dogs: Legion Hack. Na Microsoft Store jsou ve slevě vybrané tituly od Ubisoftu pro Xbox One, ušetřit můžete až 67 procent.