Zobrazit vše ve dne 21. 9. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E70

Mafie ve virtuální realitě?!

Některé hry je lepší prožít na vlastní kůži. Třeba českou Mafii. Vývojáři Detroit: Become Human se zase pouštějí do Star Wars hry a Call of Duty má problémy. Tak alespoň 90VTEŘIN je v pořádku. Eh.

Valve chystá technologii umožňující vám hrát, zatímco stahujete

Hrát, zatímco stahujete, je technologie, kterou dnes již využívají konzole. Na počítače se její obdoba ovšem zatím nedostala, což chce Valve změnit. Příští týden navíc začíná další Steam Festival.

Kingdom Come: Deliverance vyjde i ve formě deskové hry

Deskovka na motivy populárního RPG slibuje kooperativní kampaň až pro čtyři hráče a svět, který dotváří speciální mobilní aplikace. Hra má být zrealizována i za pomoci crowdfundingu.

Ikea ve spolupráci s Asus ROG představila nábytek pro hráče

Společnost Ikea představila novou řadu, která vznikla ve spolupráci s Asus Republic of Gamers, a zaměřuje se na trh chytrých domácností s produkty souvisejících s videohrami.

Bude Star Wars od Quantic Dream akčnější, než jsme čekali?

Zvěsti o Star Wars hře od tvůrců Heavy Rain a Detroit: Become Human nabírají na obrátkách. Do celé konverzace se přimíchal server Kotaku, který přináší svoje vlastní informace.

Vývoj next-gen her může stát až 200 milionů dolarů

Nikoho nepřekvapí, že rozpočty na vývoj her se neustále zvyšují. Přesto mnohé překvapilo prohlášení veterána Shawna Laydena, bývalého šéfa Sony Worldwide Studios (dnes PlayStation Studios).

V Hometopia budete stavět, navrhovat a renovovat domy

Vývojáři lákají na možnost postavit celé domy od základů až po střechy, pohled z první osoby nebo ptačí perspektivy, renovaci celých domů, plánování parcel a velké možnosti v přizpůsobení všeho.

Phasmophobia je tu s námi už rok, a to se neobejde bez nové aktualizace

Phasmophobia, ve které se vžijete do role lovců duchů, slaví své první výročí. S ním přichází nová aktualizace, která vylepšuje deník a upravuje některé herní systémy.