Arma Reforger

2022

Arma Reforger se dočká vrtulníků, škodovky nebo nového terénu

Vývojáři z Bohemia Interactive zveřejnili plány, které popisují, čeho se hráči Army Reforger dočkají na cestě k verzi 1.0. Očekávat můžeme vrtulníky, minomety, další zbraně a vozidla či ostrov Arland.

Fotky ze zákulisí příprav oznámení Army Reforger

České studio Bohemia Interactive nám prostřednictvím fotografií umožnilo nakouknout do zákulisí příprav oznámení Army Reforger. Fotky byly pořízeny v srpnu minulého roku.

GeForce Now přináší podporu Arma Reforger nebo Matchpoint

Společnost Nvidia pokračuje v rozšiřování podporovaných her v GeForce Now. Streamovací služba nově podporuje akci Arma Reforger, kterou pohání nejnovější engine českého studia.

V Olomouci se uskuteční výstava umění her od Amanity, Bohemia Interactive a Warhorse

Letos v létě nabídne Galerie Caesar v Olomouci zvláštní výstavu nazvanou Herní svět – Umění v českých videohrách, na níž se objeví Creaks, Arma Reforger a Kingdom Come: Deliverance.

Arma Reforger nabízí i archeologické Hledání min

Ukázková modifikace Hexcavate, která má demonstrovat, co všechno je možné spáchat s enginem Enfusion, pochází z amsterdamské pobočky Bohemia Interactive a nabízí něco, co bychom asi od Army nečekali.

Novým hitem Steamu je upírská diablovka a (ne)daří se české Arma Reforger

Nejnovějším hitem Steamu je upírská akce V Rising, která byla vydána v předběžném přístupu a prodává se za necelých 20 eur. Za první týden se prodalo půl milionu kopií.

Arma 4 oficiálně oznámena, využije nový engine Enfusion

Studio Bohemia Interactive nechystá pouze projekt Arma Reforger, ale také plnohodnotný čtvrtý díl, jenž pohání nový engine Enfusion. Na bližší informace o hře si ale budeme muset ještě počkat.

Arma Reforger nás vrací do dob Operace Flashpoint

Prvním krokem na cestě k Armě 4 je Arma Reforger, skromnější multiplayerový počin, v němž znovu zavítáme na ostrov Everon z Operace Flashpoint. Počítat můžeme i se značnou inspirací Československem.