Zobrazit vše ve dne 1. 8. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E57

Nový Tomb Raider nevznikne?!

Vývojáři z CD Projekt RED chystají hru z Japonska, Lara Croft se nám mění před očima a GTA 6 mělo vypadat úplně jinak. Stejně jako dnešní úvod k nové epizodě 90HODIN...

Arma Reforger se dočká vrtulníků, škodovky nebo nového terénu

Vývojáři z Bohemia Interactive zveřejnili plány, které popisují, čeho se hráči Army Reforger dočkají na cestě k verzi 1.0. Očekávat můžeme vrtulníky, minomety, další zbraně a vozidla či ostrov Arland.

Prvních 16 minut z Gotham Knights vzbuzuje rozpaky

Gameplay záběry z kooperativní akce od tvůrců Batman: Arkham Origins vzbuzují rozpaky. V komentářích na YouTube se objevuje hodně negativních názorů. Jaký názor na hru máte vy?

Call of Duty nelze nahradit, argumentuje Sony ohledně akvizice

Koupě Activisionu Blizzard společností Microsoft za 68,7 miliardy dolarů je velká věc, jež musí projít složitým a komplikovaným procesem. Při něm se posuzuje, zda akvizice nebude mít negativní dopad.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry srpna 2022

Imigrační úředník. Ředitel nevšedního kampusu. Posedlý beránek. Neohrožený lovec v divočině. Poťouchlý náctiletý gangster. Spider-Man. Mimozemšťan s anální sondou...

Přiživovali jsme konzolovou válku, odhaluje bývalý šéf Xboxu

V dobách Xboxu 360 a PlayStationu 3 zuřila krutá konzolová válka mezi hráči jednotlivých platforem. Část přetrvává dodnes, i když současní šéfové obou společností se snaží situaci mírnit.

Vývojáři hry Disco Elysium pracují na sci-fi projektu

V komunitě hry Disco Elysium panuje čilý ruch kvůli prvním informacím o novém projektu. Zdá se, že společnost ZA/UM pracuje na sci-fi hře. Minimálně se bude odehrávat mimo Zemi.

Dobrá zpráva pro všechny, co čekají na Steam Deck

Společnost Valve se pochlubila dobrou zprávou pro všechny, co čekají na Steam Deck. Pokud máte přenosný počítač zarezervovaný a čekáte ve frontě, tak se letos dočkáte.

Sony se připravuje na Vánoce. Hrozí zdražení PlayStationu 5?

Sony postupně zvyšuje výrobu PlayStationu 5 a připravuje se na vánoční sezónu, aby na pultech obchodů bylo větší množství konzolí. V té době vyjdou významné hry, včetně God of War: Ragnarök.

Streamer Dr Disrespect ukázal svou first-person střílečku

Herschel Beahm se proslavil jako streamer s přezdívkou Dr Disrespect, který má za sebou několik kontroverzních momentů při streamování stříleček. Teď ukázal svou vlastní hru.

Tohle je jedna z mnoha příšer v survival hororu The Callisto Protocol

Glen Schofield se pochlubil obrázkem s jedním z nepřátel, na které narazíme v survival hororu The Callisto Protocol. Ve hře se nepřátelům říká biofágové. Tenhle konkrétní se jmenuje The Blind.

Indonésie zablokovala Steam, Epic Games, PayPal a další služby

Indonéská vláda o víkendu zablokovala mnoho webových stránek a služeb, včetně takových jako Steam, Epic Games Store, Ubisoft Connect, Origin, Nintendo Online, Yahoo nebo PayPal.