GeForce Now v dubnu rozšíří dvě desítky her

Nvidia se pochlubila tituly, které budou během tohoto měsíce přidány do streamovací služby GeForce Now. Mezitím bylo přidáno dalších sedm her. Plus několik překvapení za březen.

Elex II není žádná revoluce, jenom klasika od Piraní v dobrém i ve zlém

Na druhý díl Elexu od německého studia Piranha Bytes jsme čekali hodně dlouho. A dočkali jsme se. Stojí to ale za to? Výsledek vás skutečně nepřekvapí.

Knihovna GeForce Now se v březnu významně rozroste

Společnost Nvidia představila hry, které během března rozšíří knihovnu GeForce Now. Nechybí nová krvavá akce Shadow Warrior 3 nebo fantasy akční RPG titul Elex 2. Co dalšího na hráče ve službě čeká?

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry března 2022

Juhů, další měsíc a další hry! Ve stejném duchu, ve kterém se nesl videoherní začátek roku, hodlají vývojáři pokračovat i nadále.

Ponořte se do postapokalyptického sci-fi světa v traileru na Elex 2

Příští týden vychází druhý díl akčního RPG titulu Elex od Piranha Bytes, který naváže na jedničku z podzimu 2017. Ta v přívalu větších a známějších her poněkud zapadla.

V Elex 2 budete bojovat ze všech sil. Přesvědčte se

Abyste zastavili nepřátelskou sílu, která přináší smrt a zkázu planetě i všem jejím obyvatelům, musíte bojovat ze všech sil. Jak bude boj probíhat a co vše nabízí, tak na to přináší odpověď trailer.

Hardwarové požadavky pro Elex 2 a Rainbow Six Extraction

Přinášíme vám minimální a doporučené hardwarové požadavky pro dva nadcházející tituly. U Elex 2 musíte počítat s navýšením požadavků. Jak je na tom PvE Rainbow Six?

Elex 2 překvapí propracovanějším soubojovým systémem

Vývojáři prozradili nové detaily o pokračování akčního RPG titulu Elex. Jak bude vylepšen soubojový systém, aby byl pro hráče zajímavější? Zvažují tvůrci dodatečný obsah po vydání hry?

Postapokalyptický science fantasy svět hry Elex 2 představuje pět frakcí

Návrat do postapokalyptického science fantasy světa Magalan bude provázet pět různorodých frakcí, které bojují o moc. Hlavní hrdina Jax se k jedné z pěti frakcí bude moci přidat.

Elex 2 představuje sběratelskou edici a stanovuje datum vydání

Společnost THQ Nordic prostřednictvím traileru představila sběratelskou edici hry Elex 2. Pokračování akčního sci-fi RPG vyjde čtyři roky po vydání prvního dílu.

Elex 2: Příběhový trailer na nové RPG od autorů série Gothic

Studio Piranha Bytes, autoři sérií Gothic a Risen, se pochlubilo příběhovým trailerem na pokračování svého RPG titulu Elex, který vyšel v roce 2017 a zůstal poněkud nedoceněn.

Elex 2 bude větší a lepší

Pokračování akčního RPG titulu Elex bude větší a lepší. Vývojáři z německého studia Piranha Bytes, že Elex 2 nabídne více obsahu prakticky ve všech oblastech a aspektech hratelnosti.

Elex 2 přináší podrobnosti o herní době, úkolech a NPC

Kolik hodin zabere dokončení pokračování akčního RPG titulu Elex? Vývojářský tým z Piranha Bytes přináší nové podrobnosti o své nadcházející hře. Vše doplněno o nové gameplay záběry.

Adrenalinový trailer představuje akční RPG titul Elex 2

Tvůrci původních dílů Gothic a série Risen z německého studia Piranha Bytes oznamují pokračování svého akčního sci-fi RPG titulu Elex. Co nás ve druhém díle čeká nového?

Returning 2.0 pridáva do druhého dielu Gothic 250 hodín nového obsahu

Herná séria Gothic od nemeckého štúdia Piranha bytes je dodnes v mnohých kruhoch považovaná za jednu z najlepších RPG sérií histórie. Štúdio stojace aj za neskoršou sériou Risen a novým Elexom sa…