Zobrazit vše ve dne 29. 12. 2021

Nejlepší herní systém roku 2021 komunity INDIAN

PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch nebo starší generace konzolí od Sony a Microsoftu? Jaký herní systém zvolíte tím nejlepším pro rok 2021?

Elex 2 překvapí propracovanějším soubojovým systémem

Vývojáři prozradili nové detaily o pokračování akčního RPG titulu Elex. Jak bude vylepšen soubojový systém, aby byl pro hráče zajímavější? Zvažují tvůrci dodatečný obsah po vydání hry?

Nejlepší modifikace roku 2021 podle hráčů

Server Mod DB tradičně přináší seznam nejlepších modifikací roku. Loni první místo získala legendární modifikace Age of the Ring. Letos nejvíce zaujal mod pro Gothic 2.

Hideo Kojima potvrdil práci na dvou hrách

Po všelijakých náznacích a spekulacích Hideo Kojima potvrdil, že má rozpracováno několik nových projektů. Dokonce byl i trošku konkrétnější, což nás vede k několika možnostem.

Stane se Lords and Villeins příští českou hrou roku?

Lords and Villeins je středověká budovatelská strategie, kde se ujímáme role lorda a je naším posláním ukočírovat životy všech ​rodin a splnit ekonomické požadavky královských výberčích daní.

UFL vyzývá FIFU a eFootball skrz Romela Lukaka

Belgický fotbalový útočník Romelu Lukaku, který v současné době působí v anglickém klubu Chelsea FC, se stává další výraznou tváří hry UFL. Ta hodlá vyzvat série FIFA a eFootball.

Nejlepší předplacená služba roku 2021 komunity INDIAN

Herní předplatné je stále populárnější. Váš hlas můžete dát službě pro Xbox, PlayStation, PC i Nintendo.

Kooperativní Vanguard od Remedy vyjde zásluhou Tencentu i na mobily

Zatímco Remedy bude mít na starosti celosvětové vydání chystané kooperativní free-to-play hry, Tencent se postará o vydání na vybraných asijských trzích a také o vývoj mobilní verze.

Uniklo z databáze PlayStationu datum vydání God of War Ragnarök?

V databázi PlayStationu bylo objeveno datum vydání očekávané akční adventury God of War Ragnarök. Může jít ale také pouze o provizorní datum vydání. Oficiálně víme, že hra dorazí v roce 2022.

Horizon Forbidden West bez přehnané brutality

ESRB přináší pár nových detailů o očekávané PlayStation exkluzivitě. Podívat se také můžete, jak se Aloy změnila. Pro netrpělivé ještě gameplay záběry souboje s hadím bossem.