Zobrazit vše ve dne 11. 1. 2022

Assassin’s Creed: The Ezio Collection míří na Nintendo Switch

Ubisoft oznámil, že se uživatelé konzolí Nintendo Switch dočkají remasterované sbírky tří her série Assassin’s Creed s hlavním hrdinou Eziem. Kolekce vyjde už za měsíc.

Vyzkoušet si můžete práci elektrikáře v demu chystaného simulátoru

Poláci se snaží ovládnout videoherní trh se simulátory. Jejich kvalita není úplně nejlepší, ale některé z nich dokážou zabavit a slouží jako ukázka zajímavých prací.

V Elex 2 budete bojovat ze všech sil. Přesvědčte se

Abyste zastavili nepřátelskou sílu, která přináší smrt a zkázu planetě i všem jejím obyvatelům, musíte bojovat ze všech sil. Jak bude boj probíhat a co vše nabízí, tak na to přináší odpověď trailer.

FNAF: Security Breach je jako pizza s ananasem

Někdo ho bude milovat a někdo nenávidět. Dlouho očekávané pokračování legendární hororové série je tu a rozhodně dopadlo úplně jinak, než jak jsme si představovali.

Odklady her nekončí? Další na řadě má být S.T.A.L.K.E.R. 2

Důvod odkladu zmíněn nebyl, ale s oznámením mají vývojáři záměrně otálet, aby hra nasbírala co nejvíce předobjednávek. Ukrajinský zdroj se zmiňuje také o PlayStation 5 verzi.

O konzole Xbox Series X/S je rekordní zájem

Aktualizace: Známý analytik předpovídá, kolik kusů konzolí Xbox Series X/S mohl Microsoft dosud prodat.

V nejstahovanějších hrách z PS Store najdeme Among Us i český hit

Sony zveřejnila seznam nejstahovanějších her z PlayStation Store za prosinec minulého roku. Žebříček je rozdělen dle platforem a regionu. Tipnete si, o které tituly byl největší zájem?

PUBG: Battlegrounds chytá druhý dech, po vzoru konkurence je zdarma

PlayerUnknown's Battlegrounds dlouho odolávalo tlaku konkurence, ale i tenhle matador v battle royale žánru je nakonec free-to-play. Zároveň došlo k přejmenování na PUBG: Battlegrounds.

Originální Half-Life se díky modu dočká podpory ray tracingu

Modifikace má obohatit klasickou střílečku od Valve o podporu hardwarově akcelerovaného ray tracingu, který nabídne globální iluminaci, odrazy, jemné stíny a další moderní vizuální efekty.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 11. ledna

Velké změny při vývoji Twisted Metal. Nintendo Switch překonalo Wii. Prý se blíží větší State of Play od PlayStationu. Age of Empires 4 může zamířit na Xbox. Starfield se má už jen ladit.